Demchenko Alina

Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo

Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo

Десь з далеких глубин океану, до нас винирвнув бренд Mermade, який чарує нас не тільки своїм оригінальним дизайном, але і приємно дивує якістю продуктів. Багато з вас вже оцінили якість засобів для обличчя та тіла, то ж зараз я хочу розповісти про свій досвід використання їх нової лінійки для волосся. Почати хочу з шампуню.

Хоча продукт я протестувала майже в той день що і отримала, але чекала коли підстригу волосся 😂 Ну а що, в мене тревел версія і логічніше використовувати засіб такого формату саме на коротке волосся 😂

Сам флакон зроблений з доволі щільного пластику. Дозатор звичайнісінький. Текстура ж самого шампуню рідка в міру і через це, дуже зручний формат пакування.

Аромат засобу - має солодкі трав'янисті нотки. Можлво трошки нагадують якийсь відвар. Запах мені не сильно подобається, але на волоссі він взагалі не відчутний. Це більш трав'яниста версія рослини, яку моя прабабуся називала Медуниця.

Розмилюється засіб гарно з другого разу. В мене впринципі рідко шампуні з першого разу гарно розмилюваються, якщо тільки не вичавити пів пляшки.

А ось з другого разу одразу відчутно : миє він дуже гарно. Це мені нагадує їх же балансуючий гель, коли не розумієш - миє він чи ні, через відсутність піни.

При другому митті - піни на стільки багато, що можна нею ще і ванну кімнату вимити, хоча самого засобу наноситься не багато. Треба бути дуже акуратним, тому що якщо нанести засіб не на шкіру голови а саме на волося - беріть одразу ножиці, це колтуни з ходу. Я спочатку була дуже розчарована цим, пока не зрозуміла як користуватися правильно.

Який же результат ?

Гарне, блискуче і максимально чисте волосся, з таким об'ємом, наче за миття голови в мене кожен волосок подвоєвся як в товщину, так і в кількості. Що до розчісування : я була здивована, але не було ніяких проблем. Також волосся не було пушистим, що теж приємно.

Як же я їм користуюсь ?

Спершу беру дитячий шампунь ( так, мені 26 і я користуюсь маленькою феєю , ну і що ви мені зробите ? ) , а потім при другому митті - беру вже цей. Результат просто шикарний, бо два рази мити цим шампунем підряд, то можно і підхудати, бо жир він з'дає моментально.

Наразі ним тільки і мию голову + кондиціонер від цього бренду )))

Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo
Заради цього я зробила каре: Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Shampoo