Skomska Olya

Нова рубрика - «Ну коли ти вже закінчишся»

Нова рубрика - «Ну коли ти вже закінчишся»

В мене періодично з'являються продукти , які от вроді є, я ними користуюсь , але вони не викликають ніяких вражень - ні позитивних, ні негативних.

Просто чекаю, щоб закінчились, видихнути і із задоволенням придбати щось інше.

Про такі засоби не хочеться ні говорити, ні писати, але я вирішила все ж виділити окерму рубрику - "ну коли ти вже закінчишся" .

На сьогодні до даної рубрики потрапляють два продукти )

Перший з них - міцелярна вода Simple Water Boost Micellar Cleansing Water.

Я користувалась Garnier, але через погані відгуки та склад - вирішила спробувати щось нове.

По коментарях обрала Simple

Міцелярка має великий об'єм-400 мл, прозора рідина, аромат не відчувається.

Особисто по моїх відчуттях - стирає косметику набагато гірше ніж Garnier, потрібно використовувати більше засобу, а також ватних дисків, щоб отримати бажане очищення(особливо погано змиває туш). Плюс, що не викликала нових висипів, адже орієнтуючись на відгуки користувачів - були такі випадки.

Чекаю, щоб міцелярка швидше закінчилась і більше не планую повторювати .

Нова рубрика - «Ну коли ти вже закінчишся»

Другий продукт - гель для душу і ванни від Dermomed .

Його дуже нахвалювали в тік тоці, а хто я така, щоб не слідувати рекомендаціям, ахах) також придбала) покупка зроблена в кінці вересня, наразі майже кінець грудня - він в мене 3 місяці і його ще більше половини.

Спочатку враження були приємні, непоганий аромат, нормально піниться, зручний дозатор.

Об'єм гелю 1000мл і я вам скажу це дуже багатооо.

Після місяця використання - приймання душу вже не приносило задоволення через даний гель , бо він мені просто набрид.

Яка була радість , коли Mermade подарували мені боксик в якому була пінка для душу з ароматом кокосу - це просто спасіння, я користувалась нею із задоволенням, та забула про даний гель.

І от пінка закінчилась і я знову до нього повертаюсь - а в голові одна думка -ну колиии ти вже закінчишся)) я вже робила з нього і піну для ванни і не шкодую засобу приймаючи душ , а він все є ...

Моя порада - якщо у вас велика сім'я, думаю це нормальний засіб, але якщо обираєте гель особисто для себе це занадто великий об'єм, і засіб вам швидко набридне) Більше таких помилок не зроблю)

Дякую, що дочитали) мені стало легше)

Чи є у вас на поличках такі засоби? Якщо так - буду рада прочитати ваші дописи по даній рубриці)