Skomska Olya

Термальна вода La Roche-Posay

Термальна вода La Roche-Posay

Термальну воду я отримала в чудовому наборі від La Roche-Posay : https://club.makeup.com.ua/post/20487/ .

Упаковка:
Засіб знаходиться в білому непрозорому алюмінієвому флаконі наразі представлений в трьох обємах: 50 ml,150 ml,300 ml.

В наборі я отримала 50ml.

Флакон має стандартну, пластикову кришку . Легко відкривається.

Аромат: Нейтральний, не відчувається.

Термальна вода має високу концентрацію селена, мікроелементів і мінеральних солей, він має протисвербіжну, протизапальну, заспокійливу і ранозагоювальну дії.

Використання:

  • Застосовую зазвичай засіб зранку, після очищення шкіри, саме для додаткового зволоження, також вона чудово освіжає.

Після поглинання шкірою- перекриваю кремом✨.

  • Люблю змішувати термальною водою глиняні маски з надією, що така комбінація працюватиме краще ❤️
  • В холодну пору року, коли включають опалення, та повітря в квартирі стає сухим - даний засіб чудовий помічник, щоб шкіра не відчувала зневоднення та сухість. Також постійно маю термальну воду і влітку, коли хочеться освіжитись. Люблю брати на пляж. Якщо шкіра червоніє від сонця- ідеально заспокоїть🤎
Термальна вода La Roche-Posay

Спрей розпилюється делікатно, частинки дрібні і лягають рівномірно на шкіру.

На обличчя мені вистачає двох пшиків.

Швидко поглинається шкірою.

Раніше я не розуміла даного продукту і не звертала увагу. Але вже декілька раз отримувала в наборах, завдяки цьому термальна вода стала маст хевом в моєму догляді💕

Чи користуєтесь термальною водою? Як ще застосовуєте ?