Vikulyk

Пухнасті вії з Maybelline

Пухнасті вії з Maybelline

Вирішила і я спробувати туш в цікавому відтінку - Burgundy Brow.

Ця туш більше про об'єм, хоча і подовжує непогано, при цьому сильно не склеює вїї і не робить павучих лапок, вони пухнасті і легкі ❤️

Тут є ефект драми, вії виразні, що мені довподоби, на фото неможливо передати, але насправді війки більш об'ємні..

Пухнасті вії з Maybelline
Пухнасті вії з Maybelline

Туш напротязі дня носиться комфортно, не осипається, довго зберегається вау-ефект і згин вій.

Відтінок Burgundy Brow перемінливий, як мій настрій. Спочатку на повіках він виглядає теплим середньо-коричневим, з часом темніє і дійсно стає благородним бордово-коричневим, як власне і називається. При електричному світлі взагалі виглядає, як чорна, але мені не дуже важливо коричнева туш чи чорна, адже якість у неї хороша і це головне.

Я промалювала міжвійкову зону і зробила легесеньу стрілочку олівцем.

Кісточка силіконова, масивна, промальовувати вії нею зручно, і швидко, кожна волосинка добре пофарбована.

Змиваю двухфазкою чи гідрофільною олією. Чула, що цю туш можна змивати так само, як і термостійкі (теплою водичкою)

Мені подобається ця туш, я не люблю такі, що дають природній ефект, а полюбляю "драму", тому кажу їй-однозначно так!