alena.rosee

Pudra Cosmetics, частина 1: Помади

Pudra Cosmetics, частина 1: Помади

Всім привіт! 💕

Моє знайомство з брендом почалось з помад, які прийшли бонусом до рефіла тіней, тому спробував всі 4 відтінки - розповідаю про враження від використання💄

Pudra Cosmetics, частина 1: Помади

Я давно чула про цей бренд, але тільки нещодавно з ним познайомилась , дуже круто , що наші бренди декоративної косметики розвиваються та випускають якісні продукти 💛

Рефіл-пробник на 4 відтінки - досить зручна річ, до цього я таке бачила у Герлен, Діор та у проф брендів. Також в наборі пензлик.

Відтінки у моєму наборі : 3-16-17-18.

Сам набір у фірмовому конвертику , взагалі виглядає дуже достойно 🤩

Сама помада цікавої консистенції - вона м'яка, кремова , наче сатинова , але і злегка матова.

Наноситься дуже легко.

Помада має досить класичний аромат : трошки солодкий , трошки пудровий (раніше так пахли помади ланком), але на губах не відчувається .

Світлі відтінки стираються легко , червоний залишає на губах легкий тінт.

На губах всі відтінки стали більш яскравими та теплими, чим в пробнику , тобто я так розумію відтінок на губах трошки залежить від вашого пігменту)

До речі , такий фокус і з тінями , вони на шкірі та на очах виглядають не так , як у рефілі )))

Стійкість непогана , помада переживе легкий перекус та каву ☕️

Цей відтінок найсвітліший в палітрі , але на моїх губах трошки тепліше чим я його уявляла ✨

Сподобався, такий колір не блідий , не яскравий , прекрасно освіжає обличчя та тон ✨

Цей відтінок досить хамелеон , в палітрі він пильно-рожевий , на губах має явний теплий , якщо не цегляний , підтон)

По якості хороший , але тон не зовсім мій.

Припудрена фуксія з натяком на неон 💕

Цей відтінок показався найматовішим , можливо залежить від кольору .

Досить яскравий , але вписується в денний мейкап 💕

Класичний червоний ❤️

Прекрасна консистенція , відтінок не має занадно теплого чи холодного підтону, виглядає дуже гарно. Що важливо для такого кольору - не пливе , не розтікається , тобто можна не турбуватись про те, що помада з ФеммФаталь зробить Джокера на мінімалках)))

Рекомендую спробувати ❤️

Також додаю фото з макро, щоб подивитись текстуру , вона кремова-матова , дуже приємна.

Взагалі мені сподобався на собі цей відтінок та відтінок 3. Інші цікаві , але 16 не зовсїм підходить , а ось 18 інколи можна вигуляти 🤩

Який колір сподобався вам? ✨

Дякую за увагу 💕