Олена Романюк

Щітка Tangle Teezer detangling mini hairbrush

Щітка Tangle Teezer detangling mini hairbrush
Щітка Tangle Teezer detangling mini hairbrush

Я довго вагалася, чи не приєднатися до секти прихильників Janeke, але, 7-ми річний досвід з попередницею яскравої манюні на фото переміг 😉

Моя попередня щітка Tangle Teezer була класична та популярна на момент ажіотажу на них. Вона пережила зі мною каре різної довжини, довге волосся та залаковані кучері моєї доньки, коли вона займалася бальними танцями. Зважаючи на таке важке життя, прийшов час йти на пенсію (в коробочку для щіток собачки 🙈)

Отже, моя нова мініатюрна помічниця в догляді за волоссям, щітка Tangle Teezer detangling mini, для прямого та кучерявого волосся, у яскравому відтінку Pink Punch.

Щітка запакована в картонну коробочку, достатньо надійно, зубчики не пошкодяться, аромат пластику відсутній.

Якщо точніше про тип волосся, для якого підійде ця щітка, то вказано Straight-Curly, та зображено лініями тип волосинок, тобто від прямого до кучерявого, власницям хвилястого теж підійде.

Що нам пише та обіцяє виробник?

Менше пошкоджень та ламкості для волосся

✨Швидке розплутування волосся

✨Гладкість кучерявого та м'якого, легкого волосся (типу дитячого), яке важко тримає форму

✨ Ідеальний варіант для вологого та сухого волосся

✨Зручна форма щітки з ручкою

✨Виготовлена з полімерного матеріалу (не містить шкідливих для здоров'я речовин)

✨ Не використовувати з феном ❗чи іншими гарячими пристроями для вкладання волосся

Мої враження

✨Щітка має дійсно мініатюрні форми,

15см в довжину та 5см в ширину, але, не думайте, що вона підійде лише для ляльок чи маленьких дітей, котиків, собачок.

✨Так, вона чітко під мою долонь, легка, довжини ручки достатньо, щоб міцно тримати її в руках.

✨Щітка чудово прочісує волосся, моє хвилясте, тоненьке до плечей, та волосся доньки, густе, хвилясте й довге.

Все за рахунок дворівневих зубчиків, найдовші з них гарно проходять через густе волосся, а менші вже допомагають розібратися з вузликами.

✨Час на розчісування, дійсно, скорочується, без втрачених волосинок, які залишаються на щітці.

✨ Я легко розчісую, як сухе, так і вологе волосся з нею. Воно не електризується, я читала на це скарги, мені здається, справа не в щітці, а в інших речах.

Отже, на мою думку та виходячи з досвіду із класичною версією Tangle Teezer, ця мініатюрна щітка є прекрасним варіантом на щоденний догляд, або в дорогу/сумочку, якщо кому подобаються більш суттєві розміри.

Швидке та дбайливе розчісування, це 100 % Tangle Teezer.

Дякую, що читали ❤️ Усім гарного волосся 😘