Дарина🦉

База під макіяж

База під макіяж

Мені подобаються багато засобів від бренду GlamBee. В них доволі багатий та бюджетний асортимент продукції. І я не змогла пройти повз цієї милої пляшечки Бази під макіяж GlamBee Marshmallow Primer.

Що обіцяє вирбник:

- Вирівнює тон та мікрорельєф;

- розгладжує дрібні недосконалості;

- подовжує стійкість мейкапу;

- усуває ознаки втоми;

- справляє зволожувальну дію.

Зовнішній вигляд.

Дуже гарний та яскравий флакон, приємного матового кольору, через який можно побачити різнокольорові кульки засобу (схожі на маршмелоу). Зручний, надійний ковпачок. Дозатор білого кольору, плавно натискається, регулюючи кількість засобу. Обєм 40 мл.

Аромат та консинстенція.

Аромат легкий, приємний, нагадує мені крем Nivea ( в синій баночці). На шкірі не відчувається. Консистенція кремоподібна, густа, доволі важко розподіляется по шкірі.

Колір.

У флаконі три кольори зелений, фіолетовий, рожевий. При використанні вони змішуються, і виходе не дуже гарний фініш (зелено-сірий).

Склад.

Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Silica, Magnesium oxide, Alumina, Isononyl Isononanoate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Dimethicone, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Sorbitan Oleate, Ethylhexyl Palmitate, Polysorbate 20, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Petrolatum, Carbomer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Aminomethyl Propanol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dipropylene Glycol Dibenzoate, PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Ethylhexylglycerin, Propylparaben, Aroma, CI 60725,CI 61565, CI 45380, CI 19140, CI 77491, Triethoxycaprylylsilane.

База під макіяж
База під макіяж

Враження від застосування

Почну з плюсів ➕:

  • Гарний зовнішній вид
  • приємний запах
  • гарно адаптується під тон шкіри
  • зменшує видимість пор та пігментних плям
  • гарно маскує почервоніння
  • економічний в застосуванні
  • бюджетний

Мінуси ➖:

  • Важко розподіляється по шкірі
  • залишає відчуття маски на обличчі, тяжкий
  • тональній засіб лягає на базу не рівномірно.

Тож більше я її не оберу!!!

Всім тиші....