🪽Kate Rina🪽

Clarins Everlasting Long-Wearing And Hydration Concealer

Clarins Everlasting Long-Wearing And Hydration Concealer

Якби у мене забрали всю декоративну косметику і дозволили залишити тільки один засіб , то це був консилер ! Просто не уявляю свій мейкап без нього. Нажаль маю від природи темні кола під очима , а недосипи і ранні обстріли це посилюють 😔

На це раз вибір пав на Clarins! Він розробив консилер Everlasting Long-Wearing And Hydration. Формула продукту складається з таких компонентів, як екстракти кінського каштана, кіноа і полісахариди. Активні інгредієнти надають антибактеріальну і зволожуючу дії, відновлюючи поверхню зсередини.

Відтінок 01- світлий, підтон нейтральний, він підійде більшості світленьких дівчаток і не буде темним.

Дуже добре нашаровується, і не створюється відчуття перевантаженості шкіри або листкового пирога.

Мені подобається, як консилер лягає на шкіру. Він виглядає максимально непомітним

Більше того, консилер є самофіксованим. Тобто він сам застигає на шкірі і не потребує додаткової фіксації пудрою.

Якщо говорити про пігментацію консилера та щільність кольору, то я б віднесла Clarins до консилерів середньої щільності.

Консилер не окислюється на шкірі, що також важлива для мене якість! Наношу його на кремчик під очі, , у мене Gigi Vitamin E Eye Zone Cream!

Що ще хочу відзначити з позитивних якостей консилера? Виробник заявляє, що консилер також підходить для використання як база під тіні, і я цю інформацію підтверджую, це дійсно так.

Ще одним вагомим достоїнством упаковки є маленький тонкий носик, що дозволяє точно дозувати засіб і тим самим економити його.

Щє в мене є такі косилери https://club.makeup.com.ua/post/19683/

Clarins Everlasting Long-Wearing And Hydration Concealer
Clarins Everlasting Long-Wearing And Hydration Concealer
Clarins Everlasting Long-Wearing And Hydration Concealer

Дівчатка , як завжди буду рада вашим рекомендаціям 💋