Strange Love

Робочі патчі від прищів (Показові фото всередині, не для гидливих)

Робочі патчі від прищів (Показові фото всередині, не для гидливих)

Проте я вирішила спробувати гідроколлоїдні патчі, які використовуються навіть у медицині для лікування гнійних ран. Cosrx Clear Fit Master Patch - саме з таких.

Так працює будь-який гідроколлоїдний пластир чи патч. А найцікавіше те, що ти візуально бачиш, скільки бяки він дістав з прищика: поверхня патчу починає біліти у зоні контакту з "вмістом" прищика.

Забула для чистоти експерименту сфотографувати до, тому просто опишу картину: посеред дня зрозуміла, що на щоці з'явився болючий вузлик. До вечора він так і не "дозрів", тому я наклеїла патч (близько 20:00).

Патч ідеально протримався всю ніч і весь наступний ранок, навіть не відійшов по краях. Він не викликав ні зуду, ні інших неприємних відчуттів. Уже зранку другого дня я побачила яскраву білу цятку посередині патчу: це означало, що прищ дозрів.

Я зняла перший патч, вмила обличчя та наклеїла новий на суху шкіру. Зранку третього дня я зняла патч і побачила абсолютно чисту від гною ледь-рожеву ранку. Прийняла рішення її не заклеювати і дати підсохнути. Під вечір третього дня прищик повністю затягнувся.

Те, що мене найбільше вразило - патч майже невидимий на шкірі, до того ж він класно маскує сам запальний процес, адже має тілесний відтінок. Протягом дня мій чоловік навіть не замітив цю наклеїчку у мене на щоці. Я спокійно виходила в люди з нею. Однозначно рекомендую і планую купувати ще!