SomovaFM

Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane

Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane
Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane
Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane

Другим етапом після очищення в мене йде зволоження та тонізування шкіри. Для цього вже тиждень користуюся саме цим тоніком.

  • Aloe Vera - стимулює відновлення клітин відновлюючи колаген
  • Probiotic - мають протизапальну дію та стимулюють оновлення захисного бар'єру шкіри

Призначення з опису на сайті: антибактеріальне, відновлення, заспокоєння, зволоження, очищення, тонізування

Пластикове прозоре пакування з логотипом бренду та з пластиковим дозатором, який при натиску наче "плюється". Багато засоби через нього не витиче, що добре, бо модна легко дозувати кількість. Мені необхідно пшики три у долоню, після чого похлопуючими рухами наношу на обиччя.

Сам тонік дуже рідкий, прозорого кольору з дуже приємним солоденьким ароматом ванільного тіста. Аромат неймовірний, але при нанесенні не відчувається. Я б хотіла мати парфуми з таким ароматом у себе в колекції😅

Тоніком користуюся щовечора, перед нанесенням сироватки та інколи навіть перед нанесенням макіяжу. Мені подобається гладеньке обличчя після нього, ідеально підготовлене до нанесення бб крему. Він не липкий і швидко вбирається у шкіру, за рахунок своєї водянистої консистенції. Не сушить та не стягує, ніякої негативної реакції не викликав.

Він гарно виконує свої функції - зволожує та тонізує шкіру. Ідеально підійде для чутливої шкіри, яка потребує зволоження

Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane
Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane
Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane
Заспокійливий тонік Aloe Vera + Probiotic від Sane