SomovaFM

Гідрофільна олія від Elizavecca та LifeHack від корейців

Гідрофільна олія від Elizavecca та LifeHack від корейців
Гідрофільна олія від Elizavecca та LifeHack від корейців

Це перша і єдина моя олійка. Користуюся нею вже більше року і використала лише пів пляшечки. Нею тільки знімаю макіяж, у повсякденний догляд вона в мене не входить.

Оливкова гідрофільна олія від Корейського бренду Elizavecca представлена в прозорій пластиковій пляшечці. Має зручний дозатор з продовгуватим тонким носиком. Одного натиску мені цілком вистачає для використання.

Олійка жовтого кольору, звичайної консистенції для олії. Запах ледь вловимий.

Наношу на вологі руки і масуючими круговими рухами починаю знімати макіяж. Після чого користуюся гелем та пінкою, аби змити олійку та залишки косметики, які були розмазані по обличчю.

Вона добре очищує шкіру від косметики, змиває навіть водостійку туш. Не подразнює обличчя чи оці та, найголовніше, не забиває пори - головне її ретельно змити.

Вже робила допис про всі свої кроки демакіяжу (https://club.makeup.com.ua/post/23314/).

Гідрофільна олія від Elizavecca та LifeHack від корейців
Гідрофільна олія від Elizavecca та LifeHack від корейців
Гідрофільна олія від Elizavecca та LifeHack від корейців

Можливо ви вже знаєте про цей метод, бо дуже давно він був на слуху у всіх. Зараз нов повернувся цей метод, але з іншою новою корейською олійкою.

  • У чому суть? На суху шкіру і сухі руки наносите олійку. Обираєте для себе зону на обличчі: підборіддя, ніс, щоки, т-зона.. І починаєте рясно круговими рухами потирати цю область подушечками пальців, попередньо іншою рукою трохи відсунувши шкіру. Робите це не більше 30сек на одному місці.
  • Навіщо? Таким чином ви вичищаєте ваші пори на обличчі від чорних точок та сальних нитей.
  • Чи є результат? Так! Я була шокована, коли почала відчувати на пальчиках щось схоже на пісок, не помітний оку загалом, лише декілька потовщений сірих сальних нитей і змогла побачити. Це заміна жорстким пілінгам. Обличчя трохи червоніє після цього, бо пришвидшується кровообіг І це швидко проходить.

Нажаль фото "до" немає, бо я ні на що не розраховувала. Але просто подивіться на результат. Ви бачите ці сальні ниті в моїх порах? А вони були. і дуже помітні, сірі бее

При тому такий результат тримається вже майже тиждень.

А хтось з вам користуєттся таким методом?