Pilirina 💛💙

Привітик, моі писаки-кошенята!

Привітик, моі писаки-кошенята!

Рік тому я «з приколом» зареєструвалася у Make Up Club.

Чоловік мені придумав нік, обрав на фото аватарку у вигляді клоуна. Перший пост був в кладений "по приколу". Якби тоді знала, що так затягне - не повірила б.

Завдячуючи MUC у мене зявилося нове ім'я - Pilirina. Не думала, що у місцевій пісочниці мамочки будуть мене питати:"Ви Піліріна?". 😂

Щоправда, це було 2 раза за весь рік, але ці хвилини слави такі приємні 😂

Дуже вдячна Make Up Club за те, що всі ви стали для мене частиною віртуальної сім’ї. Звання радника модератора оцінила 👌 Влучний підкол 😂

Останній бокс - шикардос! Довго чекала коли ж, нарешті, Mauboussin стане у нас популярним, бо навіть бюджетні французські концерни уміють створювати шедеври. Про Talika скажу відверто поки нічого не знаю, але руки чухаються протестувати. Аромат від Burberry то окрема тема. Насолоджуюся ним зараз. Відпишуся обов'язково після прокачки. Люблю їх аромати і колекціоную шарфики ✨

Загалом, що хочу сказати?

Люблю всіх дівчат із нашого Клубу, ціную кожну роботу, викладену у стрічці та людей, які стоять, як я називаю, поза кадром! ♥️

Всім бажаю здійснення мрій у новорічну ніч та віри у себе! 🌲

Якщо ви тут, то вже автоматично стали частиною великої історії розвитку масштабного і першого в Україні проєкту під назвою Make Up Club! 🇺🇦

Всіх обіймаю, котики! 🫶

Няв 🐾