ksnklb

Ніжні квіти календули для обличчя

Ніжні квіти календули для обличчя

Своє знайомство з гідрогелевими масками я вирішила почати з масочок від Joko Blend, тому що вже у певній мірі маю довіру до їхніх масок.
Для ознайомлення я обрала маску з календулою, виробник обіцяє: відновлення, живлення, зволоження.

Ніжні квіти календули для обличчя

Пачка маски має 20g, всередині порошок. Вистачить на 2 рази, або 1 раз на обличчя, шию та зону декольте.
Пачка звичайна, легко відкривається, на ній є уся необхідна інформація.
Всередині дуже дрібний порошок білого кольору з засушеними пелюстками календули. Аромат легкий, трішки ванільний, мені був майже непомітним.

На упаковці зазначено спосіб розведення маски, він доволі звичний для такого типу масок: висипати порошок у ємність, долити трішки води, перемішати до пастоподібної конситеції та швидко нанести, поки не засохла маска у ємності.
У перший раз у мене вийшла не так пастоподібна конситеція, як кашоподібна. Але через гелеву текстуру можна було трішки усе ж розгладити маску вже на обличчі.

Маска у мене все ж вийшла трішки комками і загуста, але я побоялась, щоб вона не засохла і почала наносити, і все було добре. Знову ж таки, основа маски схожа на желатин і вона легко розприділяється по обличчі.
Колір маски після розведення став світложовтим. А пелюстки квітки додали настрою).

Тримати потрібно 20-25 хвилин.
Під час цього відчувається тиск маски на обличчя, охолодження та зволоження. Дуже приємні відчуття, справді відчувається, що маска діє. Вона не стягує шкіру по контурах, легко засихає.
На слідах від прищиків відчувався легкий свербіж, сподіваюсь що так маска діяла позитивно на ці зони.
Щоб зняти маску, особливо не потрібно застосовувати зусиль, зволожувати по контуру теж не потрібно. Знімається дуууже легко та просто.

До я нанесла під маску сироватку від Lapush, щоб результат був ще кращим.
Після зняття маски на обличчі не залишилось слідів, почервоніння, подразнень, червоних плям чи ще чогось у цьому роді.
Шкіра зволожена, сяє та виглядає здоровою, пори також у гарному стані, тон рівний.
Таким видом маски я залишилась задоволена, адже шкіра відчутно зволожена, ефект відчувається. Також це комфортна у використанні маска, зручно знімається, а пелюстки календули додають приємних відчуттів під-час цієї процедури.

У складі ми більше бачимо формуючі компоненти, трохи далі складники, які повинні впливати на стан шкіри. Вприцнипі, я бачу, що склад відповідає результату: буде надавати зволоження та вирівнювання тону, сяйво.


Glucose – глюкоза, зволожувач.
Sodium Alginate – альгінат натрію, полісахариди, які одержують з бурих водоростей, він дає прозорі безколірні драглі.
Calcium Sulfate – сульфат кальцію, очищувач, сприяє затвердінню розчину.
Silica – покращує відчуття та текстуру складів, діє, як абсорбуючий агент.
Calendula (Calendula officinalis) Powder,
Calendula Officinalis Flower Extract – екстракт календули, багатий вітамінами, особливо вітамінами А і С. Він може запобігти пігментації, а також підвищити блиск і еластичність шкіри. Sodium Pyrophosphate – пірофосфат натрію, стабілізатор, емульгатор, може викликати подразнення.
Retinol Palmitate – Ретиніл пальмітат, похідне ретинола, то є поєднанням вітаміну А з іншою речовиною.
Fragrance – ароматизатор.