Дарина🦉

CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C

CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C

І одразу - це пити не можливо!!! Далі можу навіть і не продовжувати 😂

Придбала цей CollagenUP від California Gold Nutrition за рекомендацією лікаря, для підтримки суглобів і кісток, ну і також шкірі, волоссю та нігтям точно не завадить.

Підкупив огляд колагену на сайті + багото гарних відгуків, а саме:

  • Пептиди морського колагену, гіалуронова кислота й вітамін C
  • З гідролізованим рибним колагеном (що не походить із великої рогатої худоби) без ароматизаторів
  • З гіалуроновою кислотою не тваринного походження й вітаміном C
  • Підтримка здоров’я волосся, шкіри, нігтів, суглобів і кісток
  • Гідролізований ферментативним способом колаген, розщеплений на біодоступні пептиди
  • Не містить глютену, ГМО та сої
  • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
  • Гарантія 100 % Gold Guarantee.

CollagenUP від California Gold Nutrition містить пептиди морського колагену, гіалуронову кислоту нетваринного походження та вітамін C. Спеціально оброблений рибний колаген гідролізується (розщеплюється) ферментативним шляхом до низькомолекулярних амінокислотних пептидів і забезпечує оптимальне засвоєння та біодоступність.

Рекомендується при :

  • - втраті пружності та еластичності шкіри
  • - сухості та лущення шкіри
  • - шкірних захворюваннях
  • - болі в суглобах
  • - тендітних кістках
  • - мязовому болі
  • - ушкоджень сухожиль і звязок.

Всю інформацію брала з сайта.

Я не можу казати про його дієвість та отриманий результат, бо пила його десь тиждень, це знущання!

1. Це один мабудь плюс - він не має запаху, навіть десь далеко відчувається приємний запах аскорбінки.

2. Дуже важко розчиняеться у воді, на фото результат після 5 хвилин розмішування, залишилися грудочки порошку. Виходить рідина блідно-жовтоватого кольору з піною, але вона швідко зникає.

3. На смак - уявіть що ви вживаєте рідкий, погано розчинений желатин з присмаком моря!!! Це прям огидно. Рекомендують пити з соком чи компотом, але наразі мені цього вживати не можна, тож пила зі звичайною водою.

4. Дуже важко потім вимити від нього посуд, один в один ефект желатину.

На цьому моє знайомство закінчилось, шукаю новій коллаген. В цей раз треба щось обирати зі смаком. Може хтось дасть рекомендації?!

CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C
CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C
CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C
CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C
CollagenUP, пептиди гідролізованого морського колагену з гіалуроновою кислотою та вітаміном C