Дарина🦉

Крем для тіла

Крем для тіла

Дуже крута для мене знахідка, яку я отримала в подарунок. Крем для тіла Olivella Body Cream. Раніше за цей італійський бренд я не чула.

Виробник обіцяє, що крем подарує- ніжність, гладкість та шовковистість шкіри.

P.S. не збрихав!!!

Зовнішній вигляд

Компактна та мяка туба, світлого кольору. Кришка фліп-топ, яка міцно закриваеться.

Об'єм 150 мл.

Склад:

Очищена вода, оливкова олія, гліцерин, цетеарил оливат, сорбітан оливат, гідрогенізована оливкова олія, неомильна оливкова олія, олія бергамота, олія цедри апельсина, токоферил ацетат (вітамін Е), лактат натрію, натрію 8 пролін, пантенол (провітамін B5), нікотинамід (вітамін В3), ксантанова смола, лецитин, аскорбіл пальмітат (вітамін С), токоферол (вітамін Е), лимонна кислота, феноксиетанол, етилгексилгліцерин, лимонен, ліналоол.

Крем підходить для всіх типів шкіри. Створений на основі 100 -відсоткової оливкової олії першого віджиму, яка багата поліфенолами та антиоксидантами.

Збагачений вітаміном Е, який має заспокійливу дію. Ніацинамид (В3)- допомагає зміцнити вологозахисний барєр шкіри.

Аромат та консистенція:

Аромат приємного міксу цитрусових, залишається на шкірі десь годині 2, дуже приємний, не навязливий.

Консистеція доволі плотна, не жирна, приємна для шкіри. Гарно розподіляється по шкірі, швидко вбирається. Не залищає відчуття липкості, жирного блиску та будь яких слідів.

Переваги продукту:

🔸Зволоження

🔸Живлення

🔸Відновлення

🔸Антиоксидантні властивості

🔸Нежирна консистенція

Враження від застосування.

Вау ефект після першого застосування.

Шкіра мяка, зволоженна, приємна на дотик, дуже гарно живить сухі зони на шкіри. Економічний в використанні. Дуже крутий засіб, я закохалася.

Приємне знайомство з новим для мене брендом Olivella.

Всім дякую! З Новим Роком любі 💗

Крем для тіла
Крем для тіла
Крем для тіла
Крем для тіла