Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm vs Purito From Green Cleansing Oil

Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm vs Purito From Green Cleansing Oil

Я тривалий час користувалася олійкою Пуріто, але (ясна річ) таємно мріяла про щось богемне і круте, втіленням чого для мене став Елеміс. Аж ось отримала його у подарунок від подруги ☺️ Тож тепер можемо разом поміркувати, чи воно того варте. Адже Елеміс коштує під 2000 грн за 100 мл, а Purito From Green Cleansing Oil - близько 700 грн за 200 мл.

Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm vs Purito From Green Cleansing Oil

Баночка, як у крему. Вигляд гламурний, срібляста кришечка.

Як і заявлено, це олійний бальзам, за текстурою й кольором дуже нагадує напівкристалізований мед. Трохи розшаровується у баночці. Набирати треба пальцями. Запах дуже інтенсивний, суміші ефірних олій. Власне, через цю доволі значну концентрацію ефірних олій бальзам мені подразнював очі, й вони нормально так сльозилися під час кожного використання.

У принципі стандартний: використовуємо на сухе обличчя і масажуємо. Виробник пропонує не змивати бальзам водою, а знімати його мокрим гарячим рушником (невеличкий махровий рушничок іде в наборі). Я так і робила, хоча потім усе одно ще кілька разів умивалася, щоб уже точно напевно змити все. Кілька разів мене заламувало гратися з рушничком, то змивала просто водою, як гідрофільну олію. В такому разі бальзам поводив себе так само, як і гідрофільна олія - емульгувався і перетворювався на молочко. Змивався кожен раз нормально, плівку на обличчі не лишав, шкіру не стягував. Але очі подразнював кожен раз.

Моя улюблена задротська частина 😅
Отже, Елеміс:
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil - мигдальна олія,
Caprylic/Capric Triglyceride - похідна кокосової олії та гліцерину,
PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides - емульгатор,
PEG-8 Beeswax - етоксильований бджолиний віск,
Cetearyl Alcohol - хороший жирний спирт,
Sorbitan Stearate - емульгатор,
Sambucus Nigra Oil - олія бузини,
PEG-60 Almond Glycerides - етоксильована мигдальна олія, емульгатор,
Silica - кремній,
Avena Sativa (Oat) Kernel Oil - вівсяна олія,
Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil - олія з пшениці,
Butyrospermum Parkii (Shea Butter) - олія ши,
Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Wax - віск із цедри апельсина,
Glycerin - гліцерин,
Lecithin - лецитин,
Borago Officinalis Seed Oil - олія насіння огірочника,
Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil - лавандова олія,
Phenoxyethanol - консервант, частка якого не може перевищувати 1%, тобто решти інгредієнтів буде мало,
Cocos Nucifera (Coconut) Oil - кокосова олія,
Linalool - ароматизатор,
Lavandula Hybrida Oil - олія лаванди,
Pelargonium Graveolens Flower Oil - олія пеларгонії ароматної,
Eucalyptus Globulus Leaf Oil - олія евкаліпта,
Geraniol - ароматизатор,
Acacia Decurrens Flower Wax - акацієвий віск,
Rosa Multiflora Flower Wax - віск троянди багатоквіткової,
Tocopherol - вітамін Е,
Anthemis Nobilis Flower Oil - олія ромашки римської,
Cocoyl Hydrolyzed Collagen - кондиціонер, антистатик, очищувач,
Limonene - ароматизатор,
Mentha Arvensis Leaf Oil - олія м'яти польової,
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil - олія жожоба,
Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil - олія апельсина,
Fragrance (Parfum) - парфумерна композиція,
Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - олія винограду,
Menthol - ментол,
Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil - олія листків гвоздичного дерева,
Citral - ароматизатор,
Padina Pavonica Thallus Extract - екстракт бурих водоростей.
Що і треба було довести - купа ароматизаторів та ефірних олій, що не дуже добре. Якби не це, то склад був би чудовий. Без нафтохімії. Але ароматизатори, звісно, псують картину.

Та ніякого особливого ефекту. Чорні цятки не зникли, пори не звузилися (які там іще дива нам обіцяють). Причому жодної різниці, чи змивала просто водою, чи знімала рушником. Щільний тонований санскрін і декоративку змиває добре, але так само добре це робить і гідрофілка Пуріто. Власне, до неї і переходимо.

Нещодавно виробник змінив дизайн, тепер баночку з дозатором можна захистити від протікання, якщо прокрутити дозатор до блокування (раніше для цієї мети у набір клали пластикову кліпсу-фіксатор). Дозатор доволі м'який, не "плюється".

Олія, що дуже нагадує оливкову. Запаху практично немає, оскільки у складі немає ароматизаторів чи ефірних олій.

Користуюся на сухе обличчя, масажую, потім додаю трохи води, емульгую (олія перетворюється на молочко) і ще трішки масажую. Змиваю водою. Плівки не лишає. Очі не подразнює. Шкіру не стягує.

Для мене важливо, щоб не було продуктів нафтохімії, бо вони мені банально гидкі. Отже, перевіряємо:
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil - оливкова олія,
Caprylic/Capric Triglyceride - похідна кокосової олії та гліцерину,
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - соняшникова олія,
Sorbeth-30 Tetraoleate - емульгатор,
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil - олія жожоба,
Glyceryl Caprylate - емульгатор і консервант,
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil - мигдальна олія,
Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - виноградна олія,
Ethylhexylglycerin - консервант,
Vegetable Oil - кондиціонер,
Tocopherol - вітамін Е.
Звісно, олії тут не такі екзотичні, як в Елеміса, але для гідрофільної вмивки це і не важливо. Має бути олія й емульгатор - це ключові компоненти. Жодних ароматизаторів, пахне, як і має бути, олією, що, можливо, не сподобається гламурним панянкам, але для чутливої шкіри чи очей - те, що треба.

Так само жодних див зі шкірою не робить, але санскрін і косметику змиває добре. Словом, виконує всі ті самі функції, що і пафосний Елеміс.
Отже, переплачувати немає жодного сенсу! Та й узагалі всі ці засоби для вмивання ми відразу змиваємо, тож витрачати на них купу грошей не варто, як не варто і ганятися за вмивками з вітамінками-пептидами (ми ж їх усе одно змиємо), краще вже вкластися у дійсно хороші серуми.
Дякую всім за увагу до мого допису і пишіть, чим умиваєтеся ви 🤗