YuliHrytskoff

Засіб для очищення Vichy Normaderm Три-Актив глибоке очищення 3 в 1

Засіб для очищення Vichy Normaderm Три-Актив глибоке очищення 3 в 1

З брендом Vichy я знайома вже дуже давно, відповідно перепробувала чимало продуктів цієї торгової марки, і жоден з них мене не розчарував. Але серед усіх випробуваних мною засобів Vichy, у мене визначилися два улюбленці, які я купую просто раз за разом і сьогодні хочу розповісти вам про один з них - це засіб для чищення Vichy Normaderm Три-Актив глибоке очищення 3 в 1.

Склад засобу дуже гарний! Він містить комбінацію таких активних інгредієнтів, як гліколева кислота, саліцилова кислота, цинк, LHA, 26% глина, гліцерин, термальна вода VICHY, які і покликані ретельно очищати шкіру. Але і без синтетичних компонентів, на жаль, не обійшлося.

Преміальне! М'яка якісна туба, витримана у ніжних м'ятно-білих тонах. На лицьову сторону тюбика нанесено інформацію про бренд, серію, назву продукту, а також зазначений обсяг засобу. Під час користування продуктом написи не стираються. На звороті - також інформація про продукт від виробника. Завдяки плоскій відкидній кришечці тюбик можна зберігати у вертикальному положенні.

Консистенція кремова з вкрапленням дрібних частинок, що скрабують, в міру щільна, засіб не розтікається, зовсім не піниться, наноситься на шкіру трохи м'якше, ніж звичайна косметична глина.


Колір дуже гарний – пастельно-зелений. При висиханні засіб стає майже білим.


Запах освіжаючий, дуже приємний! Складно описати всю композицію аромату, але за запахом хочу сказати, що так пахнути може тільки косметика преміум-якості!

При використанні засобу як гелю для вмивання: шкіра дуже ретельно очищена, усувається жирний блиск і попереджається поява запальних елементів. Після очищення шкіра трохи стягнута, але це і не дивно, адже у складі міститься саліцилова та гліколева кислоти. Але, загалом, відчуття цілком комфортні, шкіра на курагу не перетворюється! Але! Я не рекомендую використовую цей засіб в якості умишки, щоб не пересушити шкіру!

При використанні засобу як скрабу, він дуже ніжно полірує шкіру, розгладжує рельєф, трохи очищає пори. Скрабуючі частинки дуже дрібні і впливають на шкіру делікатно та не травмують її. Такий м'який скраб підійде навіть для дуже чутливої ​​шкіри. Єдине зауваження - сильне лущення скраб все ж таки не в змозі прибрати.

Ось використання в якості маски - це саме той випадок, за що я обожнюю цей засіб і готова співати йому оди вічного кохання! Після маски шкіра просто перетворюється: вирівнюється рельєф шкіри, вона стає більш гладкою, м'якою та ніжною на дотик; шкіра освітлюється, навіть пігментні плями стають менш помітними; дрібні прищики підсушуються; але головне - пори стають чистішими, візуально звужуються, чорні крапки стають менш помітними.

Ну що тут ще сказати... Як на мене, результат говорить сам за себе! Звичайно, продукт вартий уваги!