Strange Love

Не для початківців: Розхвалена підводка Maybelline

Не для початківців: Розхвалена підводка Maybelline

Підводка Maybelline Lasting Drama 24H Gel Eyeliner вимагає чи не найбільшого професіоналізму для красивих стрілок

Не для початківців: Розхвалена підводка Maybelline

Ця гелева підводка дуже стійка і миттєво "схоплюється" на шкірі. Звичайна міцелярка з ватною паличкою не здатні поправити помилки, вони лише розмащують чорний пігмент по шкірі. Тому бажано наносити дуууже акуратно, прокладаючи контур майбутньої стрілки наперед, а лише потім заповнюючи серединку. Так мені, для прикладу, простіше. До того ж завжди густій текстурі, вона погано лягає на рельєфні ділянки повіки.

Для нанесення я використовую мегатонку кісточку з художнього магазину. Тільки з нею я можу промалювати усі крихітні елементи. До того ж вартість такої кісточки зазвичай в 2-3 рази нижча. Але навіть з моєю надтонкою кісточкою неможливо ідеально промалювати края стрілочки, ця підводка більше нагадує за ефектом тіні, ніж звичні підводки-фломастери, які залишають чітку темну грань між шкірою і стрілкою. Текстура шкіри за рахунок цього дуже підкреслюється.

Ця підводка дуже стійка. Д У Ж Е. Вона не тріскає, не осипається. При тому вона має глибокий чорний відтінок і матовий фініш. Якщо вам вдасться її приборкати на етапі нанесення, результат вас буде тішити довгі години. Рівних їй в цьому плані немає!

Я люблю стримані поєднання. В дуеті з ніжно-рожевими кремовими тінями 91 CREME DE ROSE ця підводка виглядає дуже виграшно. До того ж лягає на тіні простіше, ніж на чисту шкіру.

Вийшла ось така контрастна стрілочка, яка добре видовжує мої очі і надає їм більш симпатичної форми. Моя техніка не ідеальна, але, надіюсь, уявлення про цю підводку і її властивості у вас все одно з'явилися! Дякую за увагу 🙏