Alina🍒

Есенція для обличчя з частинками 24к золота від бренду Elizavecca - Elizavecca Milky Piggy Hell-Por

Есенція для обличчя з частинками 24к золота від бренду Elizavecca  - Elizavecca Milky Piggy Hell-Por

Дівчата, всім привіт!

Деякий час назад розповідала вам про свою покупку у вигляді цієї есенції для обличчя.

З брендом знайома давно та не мала жодних нарікань і залюбки повторювала деякі покупки.

Тож коли шукала для себе сироватку, то звернула свою увагу саме цю, дещо навіть через дууже неоднозначні відгуки на неї.

Тож, починаємо!

Одна з причин моєї любові до бренду - оформлення)

Ну дуже мені імпонують ці поросятка, які борються з різними недосконалостями шкіри.

Пляшечка приїхала в картонній коробочці зі щільного та якісного картону, яку через її дизайн можно роздивлятись дуже довго, сама ж тара виконана з міцного скла, має на собі склад та звісно ж аналогічний коробочці малюнок з поросям, яка вмістила в собі 50 мл продукту прозорого кольору з золотими часточками.

Нажаль, як любителька ароматних косметичних продуктів, я була засмучена дивним запахом есенції, так, я читала про це у відгуках і асоціації були досить різні, та на мою думку вона має запах схожий на землю, і так, вам не здалося, це аромат вологої землі.

Єдиний плюс, що він дуже швидко вивітрюється з обличчя, але сам факт залишається.

Консистенція рідка, нагадує водичку з вкрапленнями золотої фольги, яка при нанесенні на обличчя без проблем розтирається на шкірі.

Есенція приємне до обличчя, не залишає липкого шару та гарно всотується обличчям.

Щодо своїх властивостей, то рівно за місяць користування вона показала себе добре: зволожує шкіру обличчя, заповнює дрібні зморшки, має невеличкий ліфтинг ефект та робить шкіру обличчя здоровішою і сяючішою на вигляд.

Жодних висипань, алергічних реакцій або дискомфорту вона у мене не викликала.

За місяць щоденного користування, я витратила приблизно половину пляшечки.

Забагато це чи навпаки, звісно, вирішує кожен для себе, але більш густі гелеві сироватки мають знааачно економніший розхід)

А тут додаю розбір складу продукту, який виглядає досить непогано, незважаючи на досить багато складових)

  • есенція дійсно має заявлений ефект, особисто для мене
  • приємна у використанні, окрім запаху
  • естетична
  • досить-таки небюджетна, знову ж таки, як на мене

Чи повторила би я її вдруге?

Певно, що ні, але як досвід та те, що вона нічим не нашкодила і навіть дала свої результати однозначно непоганий продукт!

Сподіваюсь, що допис вийшов цікавим та корисним)

Дякую вам за увагу!