Pilirina 💛💙

Burberry Her Elixir: аромат дитинства, етимальтолу та вершковоі ніжності

Burberry Her Elixir: аромат дитинства, етимальтолу та вершковоі ніжності
Burberry Her Elixir: аромат дитинства, етимальтолу та вершковоі ніжності
Burberry Her Elixir: аромат дитинства, етимальтолу та вершковоі ніжності

Вершки, вершки...Відверта гурманіка чи зубодробна зухвалість?

Burberry Her Elixir de Parfum випущений в 2022.

Парфумери Jérôme di Marino і Maïa Lernout, які у парі створювали відомі аромати для світових брендів.

Elixir пахне як полуничний мілкшейк із додаванням ванільного морозива.

А ще схожий на Baccarat Rouge 540 з якоі витягнули всі стерильні нотки бинтів та йоду, залишивши харчову добавку етильмальтол, яка і дає нам відчуття отих солодких півників і карамелізованого цукру.

На старті відчуваю соковитий вибух синтетичних, але приємних, фруктів дуету з ожини і полуниці, щедро посипаних ваніллю, які лежать на вершково-молочній підложці.

У базі аромат запудрюється цукром і починає вилазити якась важкувата, помадна нотка, яка додає Elixir серйозності, щільності та не дає закомпотитися.

Асоціативно він пахне мені полуницею у ванільній пудрі і дитинством. Але не природньою, чомусь постійно відчуваю на задньому фоні пластик. І хоч як це звучить дивно, але мені подобається оцей синтетичний момент.

Отут я стикнулася з якоюсь дилемою, бо спочатку здавалося, що на моій холодній шкірі він швидко стихає. Ну, годинки за 2-3. Але всі навколо його відчували. І як весь час ламала собі голову - як так може бути?

Особливо Elixir гучний зі старту, бо шлейф заповнює всю кімнату при розпиленні і тримається у повітрі ще кілька годин. Я ж вважала, що на мені він буде звучати так же міцно. Ні!

Згодом зрозуміла, я просто починаю настільки з ним "зливатися" в одному тандемі і мій ніс відчуває його як свою другу шкіру.

Супершлейфу на мені немає, але ця тілесна вершковість дає відчуття гармоніі. Особливо, коли чоловік говорить, що від мене смачно пахне морозивом із його дитинства.

Бачу однаково його як на чоловіках, так і на жінках.

Просто люблю.

А вам подобається Burberry Her Elixir?