Дарина🦉

Ремувер "Ананас"

Ремувер "Ананас"
Ремувер "Ананас"

Всім привіт!

Сьогодні хочу поділитися з вами своїм улюбленим засобом для педикюра. Це Callus Remover - професійний засіб для видалення мозолів і огрубілої шкіри на стопах. Порадила мені його одна майстриня з манікюру.

Характеристики:

Виробник Nila

Країна виробник Україна

Класифікація Професійна

Проблема і стан шкіри Мозолі та натоптиші

Дія Відлущуюча

Результат Помякшення, відлущування відмерлих клітин шкіри

Область застосування Ступні

Гіпоалергенний Так

Зовнішній вигляд

Білий флакон, об'ємом 250 мл. Кришка фліп-топ, яка міцно закривається.

Аромат та консистенція

Консистенція - в'язкого гелю, густий, не розтікається. Гель прозорого кольору. Аромат - не приємний (дуже хімозний).

Склад:

Вода, карбомер, гідроксид натрію, ПЕГ 40, де-пантенол. бензалконіум хлорид, ефірна олія.

Застосування цього Каллусу ще називають кислотним педикюром, бо завдяки фруктовим кислотам йде відщелущування відмерих клітин і уповільнення їх зростання.

Використання:

Ремувер можна використовувати при апаратному та класичному педикюрі. Головне щоб на шкирі не було ніяких подряпин, ран, пошкоджень, інакше може виникнути подразнення.

Як використовую ремувер я:

1. Я роблю ванночку з теплою водою для стоп, щоб розмякшити шкіру.

2. Потім на суху шкіру, на проблемні ділянки наношу цей засіб на 1 хвилину. Можна обмотати ступні поліетиленовою плівкою, але я так не роблю, мне без неї результат влаштовує. Обов'язково при роботі з ремувером використовуйте рукавички, бо рідина така єдуча. Хоча в мене жодного разу не виникало ні алергічних реакцій, ні опіків.

3. Змиваю залишок ремуверу (він не вбирається у шкіру) та видаляю загрубілу шкіру за допомогою бритви чи пілки для педикюра. Про бритву писала тут, дуже класна річ

https://club.makeup.com.ua/post/23845/ ,а також за улюблені кусачки

https://club.makeup.com.ua/post/23507/ . І все , кислотний педикюр закінчено.

4. Наношу зволожувальний крем.

Результат та висновки:

- Шкіра п'ят стає м'якою і еластичною

- При постійному використанні зменщуться поява натоптишей та загрубілих ділянок

- Має антиоксидантну та протизапальну дію

- Дуже зручний у використанні

- Економічний ( пішов вже 3 рік, а там ще половина ), флакон вже заюзаний))).

Я дуже задоволена цим засобом. Та повернусь за ним ще. Тож хто робе педикюр сам вдома, я рекомендую Callus remover.

Всім дякую!

Ремувер "Ананас"
Ремувер "Ананас"