wowmom

Мабуть, найкраща туш за 2023 рік по всім характеристикам!

Мабуть, найкраща туш за 2023 рік по всім характеристикам!

Привіт, красуні!

У 2023 році, я перепробувала багато крутих тушей, які класно працюють на віях, це і Maybelline Sky High, і L'Oreal So Couture, і Maybelline Colossal Curl Bounce, але якщо б мене попросили виділити якусь одну, то це була б однозначно Eveline Variete Lashes Show Oh Pretty, тому що за свою ціну, вона не поступається конкуренткам (а в деяких випадках, навіть виграє).

І хоч, всі вище зазначені туші я також люблю всім серцем, Eveline посідає найперше місце в моєму особистому рейтингу.

Мабуть, найкраща туш за 2023 рік по всім характеристикам!

Наразі, в Україні, ця туш продається лише в чорному віддінку, проте в Європі є варіант у синьому кольорі.

Упаковка досить впізнавана, бо повз милого рожевого флакону пройти важко. Хоча, багато тушей Eveline мають схожий дизайн, але лінійка Variete виділяється серед інших.

До речі, я також дуже люблю класичну Вар'єте в золотому футлярі, але "рожева" версія, як на мене, краща.

Напевно, головний секрет полягає в щіточці, бо вона має дуже зручну загострену форму, завдяки якій, можна добре профарбовувати і зовнішні, і внутрішні кутики.

Цією тушшю легко підіймати вії від самих коренів.

Вона шикарно подовжує, підкручує, і абсолютно не склеює волоски, скільки б шарів ви не нанесли.

З нею можна зробити як супер натуральний ефект на віях, так і досягти драматичного результату.

А ще, вона не осипається і змивається звичайною міцелярною водою.

Мені дуже подобається, які красиві вії робить ця туш.

А якщо враховувати, що коштує вона з 2-3 рази дешевше, за Мейбелін та Лореаль, то одразу хочеться запастися цією тушшю на місяці, бо кращого геть бажати.

Насправді, у бренда Eveline, туші - їх доволі сильна сторона, бо я точно можу назвати як мінімум 5 варіантів, які працюють на відмінно, але...

Eveline Variete Lashes Show Oh Pretty - це мій особистий скарб.

Дякую за увагу 😘