Оленка

Вкрадені ночі Stolen Nights Margie doesn't make Perfumes

Вкрадені ночі Stolen Nights Margie doesn't make Perfumes
Вкрадені ночі Stolen Nights Margie doesn't make Perfumes
Вкрадені ночі Stolen Nights Margie doesn't make Perfumes

🌒 Ноти: повітря, хохлатка, первоцвіти, бузок, пивонії, пилок, геліотроп, акацієвий мед, бензоїн, гваякове дерево.

Альдегідний, амбровий. Без гучних верхів, завидної стійкості та кілометрового шлейфу. Абсолютно політкоректний та інтровертний.

Доступний у форматах:
2 мл / 290 грн (семпл)
10 мл / 1410 грн (тревел)
30 мл / 4200 грн (флакон)

Цей аромат літньої ночі, коли пахне бузок, акація, повітря густе, важке і всі запахи посилює в рази. Дуже відчувається мед, такий аж з сотами, свіжий. В цілому парфуми дуже солодкі, мені важко уявити їх на собі в теплу погоду, зараз в зимку ще більш менш, але тут треба зважати, що я фанат акварельної акватики і цитрусів. Мій максимум - це Опіум, і то під настрій. Тому абсолютно точно Stolen Nights - не моє. Але він може прийтись до смаку любителям солодкої гурманіки та квітів. Я навіть сказала, що щось східне проскакує.

Але згадую страшний травень, коли на Київ летіло щоночі, коли спати було неможливо, задуха вікна відчинені, але ти в коридорі і туди не доходить, тільки по всій квартирі розноситься бузок, привезений батьком з села. Це все є у самої авторки в описі і я її прекрасно розумію.