Євгенія 👩

Взяла на пробу ще одну міцелярку від Simple)

Взяла на пробу ще одну міцелярку від Simple)
Взяла на пробу ще одну міцелярку від Simple)
Взяла на пробу ще одну міцелярку від Simple)

Всім привіт ✌️

Як тільки в мене почала закінчуватися зелена міцелярка від Simple, я відразу пішла на пошуки блакитної. Єдиний недолік Simple в тому, що його важко знайти в наявності, розгрібають, як гарячі пиріжки🤭.

Тому, я можу сміливо сказати, що урвала Simple Water Boost Micellar Cleansing Water та готова ділитися враженнями).

* До речі, блакитна мицелярка вважається популярнішою, ніж зелена (спойлер: цілком не заслужено).👇

Міцелярна вода представлена в лаконічному флаконі із пластику, який пригодний для переробки.

Дизайн лаконічний, без зайвих деталей.

Кришка фліп-топ, міцно закриває флакон і сама по собі не розкривається.

Дозатор у вигляді вузького отвору, засіб виділяє дуже різко, можна навіть сказати, що стріляє🤣

Об'єм: 400 мл, витрата в міру економічна.

Думаю, що ні для кого не секрет, що міцелярки Simple стали улюбленцями багатьох саме через хороший, дбайливий склад.

Основні компоненти, які я виділила в цому складі це:

  1. Sodium Laureth Sulfate (лауретсульфат натрію) - це пенючий агент, який допомагає видаляти забруднення та займається видаленням зайвого себуму з поверхні шкіри.
  2. Cocamidopropyl Betaine (кокамідопропіл бетаїн) - це поверхнево-активна речовина, яка сприяє утворенню піни та може допомагати в очищенні і видаленні забруднень.
  3. Glycerin (гліцерин): Зволожувач, який допомагає утримувати вологу на поверхні шкіри, щоб запобігти її висушуванню під час очищення.
  4. Citric Acid (лимонна кислота) та Lactic Acid (молочна кислота) - кислоти, які можуть використовуватися для регулювання pH продукту і здатні видаляти відмерлі клітини шкіри, сприяючи її оновленню.

Водічка не викликала в мене жодних алергічних реакцій.

  • Консистенція рідка, як звичайна водичка. На дотик без липкості та маслянистості.
  • Аромат відсутній, навіть якщо дуже принюхуватися, то нічого не чути).

Міцелярку я використовую 1 етапом очищення шкіри для видалення легкого, денного макіяжу. Іноді у моєму макіяжі проскакують водостійкі текстури).

  • Водичка працює досить м'яко та дбайливо. У флаконі вона піниться, але при використанні не дає ніякої піни, і для мене це величезний плюс.
  • У процесі використання немає жодних неприємних відчуттів, абсолютно комфортне очищення.
  • Для видалення класичного денного макіяжу мені вистачає 2-х ватних дисків, рясно змочених міцелярною водою.
  • Якщо ж макіяж із більш щільними та водостійкими текстурами, то може знадобитися 5-6 ватних дисків, а то й більше. Проте, заради справедливості, скажу, що міцелярка досить добре видалила стійку Maybelline Vinyl, з третього ватного диска, а це успіх).
  • Добре знімає класичну туш, без ефекту панди.
  • Не стягує, не сушить і не залишає на шкірі ніяких неприємних відчуттів.
  • Добре видаляє як денний, так і більш щільніший макіяж. А що найголовніше – ніжно та дбайливо, зовсім не травмує.
  • Непогано справляється із стійкими текстурами.
  • Пом'якшує та трохи зволожує шкіру.
  • Абсолютно комфортна у використанні. Не сушить, не стягує і не провокує активної роботи сальних залоз.
  • Не викликала жодних алергічних реакцій.

Цілком непогана, бюджетна міцелярна вода, яка заслуговує на увагу. Однак, мені більше до вподоби зелена Simple, розповідаю чому👇

У водичок схожий склад, через що дівчатка кажуть, що міцелярки однакові у використанні, але я з цим не погоджуюся).

Блакитна водичка працює більш м'якше, ніж зелена. Особисто мені, зелена міцелярка дає якісніше очищення і вона відмінно матує шкіру, чого не робить блакитна.

Така дія обумовлена і складом. У зеленому варіанті у складі присутні:

Ніацинамід (вітамін B3) та фосфат аскорбілу натрію (стабільна форма вітаміну C).

В той час, як у блакитної у складі нема цих компонентів, проте є молочна кислота, яка вважається більш лагідною.

Мені здається, що блакитна водичка направлена на очищення і зволоження. А от зелена на очищення та матування. Саме в цьому і полягає різниця між ними).

Я не можу сказати, що якась з водичок гірша, але моїй комбінованій шкірі до душі все ж таки зелена. Детальний допис про неї тут: https://club.makeup.com.ua/post/18095/.

Однак, 100% можу сказати, що обидві ці міцелярки мені подобаються набагато більше, ніж Garnier з рожевою кришечкою (нарешті я перестала її купувати) і не економічна Bioderma).

Проте, я все одно вважаю, що міцелярки Simple ну занадто розхвалені авторами тік-току, що купуючи їх, ти чекаєш якогось вау-ефекту. За фактом – це класична міцелярна вода, яка має гарний склад, добре видаляє макіяж і у неї приємна ціна). На спецефекти чекати не варто).

Дякую за увагу💕