Христина 🌺

Магічний бальзам Mermade…

Магічний бальзам Mermade…

Цей бальзам я отримала в подарунок до замовлення. І дуже зраділа, бо вже давно хотіла випробувати його.

Тут варто почати з упаковки. Мені вона дуже сподобалась. Такий...суто дівчачий дизайн, ще й веселка на пачці обʼємна.

Блиск лавандового кольору, але на колір губ він не впиливає.

І запах...він теж зачаровує. Тут чути смородину; в нього такий дуже приємний, літній запах ягід. Мені сподобався.

Магічний бальзам Mermade…

Тут я б була не я, якби не розібрала склад😅. І тут є на першому місці Petrolatum, на другому мінеральна олія. Ну, і звісно, барвники, але не сказано, які.Також є масло ши, бджолиний віск, вітаміни А і Е, але вже в кінці, після ароматизатора.

Ну, в принципі, до цього я поставилась адекватно, бо це не доглядова косметика, а декоративна.

А тепер...я не знаю, чи таке тільки в мене спостерігається, але, коли я його наношу, він мені дуже розтікається по губах...взагалі не тримає форми. Стає дуже рідким. Тут потрібно бути обережним, бо, якщо його видавити забагато, то він розтечеться скрізь.

І ефект маски...тут він виражений дуже. Я його постійно відчуваю на губах, і через це мені не комфортно. Швидше за все таке відбувається через перші два складники. Тому я завжди стараюся їх оминати в складі блисків. Хтось колись писав, що він дуже погано змивається. Так, змивала з руки...і був такий ефект, коли миють жирну сковорідку холодною водою. Це, знову ж таки, через вазелін.

Хоча на губах він виглядає класно: ніжно і ненавʼязливо. Але тільки коли нанести одну краплю...