Любов Любов

Дерматологічна очищувальна емульсія анти-акне Bielenda

Дерматологічна очищувальна емульсія анти-акне Bielenda
Дерматологічна очищувальна емульсія анти-акне Bielenda
Дерматологічна очищувальна емульсія анти-акне Bielenda

Сьогодні розкажу про доглядові засоби для обличчя.
Шукала щось для вмивання доньці -підлітку, так як з'явилися чорні цятки та закриті комедони: зовсім небагато, але ж і не хочеться, щоб було більше. Зупинилися саме на цій емульсії, також замовила тонік цієї серії.
Пляшка з темного пластику, має вигляд як справжній лікарський засіб. Відкривається доволі туго, в кого довгі нігті, ризикує зламати. Емульсія білуватого кольору, середньої густини. Піниться ну дуууже добре, достатньо маленької горошини, щоб вмитися. При цьому, дуже легко змивається, залишаючи відчуття свіжості та чистоти. Аромат нагадує якісь парфуми, при цьому для мене він свіжий, хвойно - цитрусовий і ненав'язливий.
Спочатку донька казала: "Ну от, нічого воно не допомагає". Але десь через місяць ми обоє відмітили, що чорні цятки зникли, а закритих комедонів стало менше.
Я замовила ще одну пляшечку (була акція, майже вдвічі дешевше, чим замовляла першого разу) і почала сама теж користуватися) Щодо мене, в мене шкіра комбінована, з чітко вираженими порами в т-зоні. Мені здається, що пори посвітлішали і очистилися.
Взагалі, дуже сподобався цей продукт. Він економний, приємний у використанні і дійсно діє ( можливо, не геть так, як хотілося б). Зауважу, що і я , і донька користуємося одночасно й тоніком цієї серії ( відгук напишу далі).