Фісташка

Огляд гелю для душу Mermade Hi-Hey Holiday: аромат, очищення та зручність використання

Огляд гелю для душу Mermade Hi-Hey Holiday: аромат, очищення та зручність використання

В гелях для душу мені важливі кілька показників:

1. Очищення

2. Відсутність сухості і подразнень

3. Запах

4. Зручність використання (зручна упаковка, гарно піниться)

Я не чекаю ніякого зволоження і тд. Бо це робота кремів, бальзамів для тіла, а не гелю.

Тож нумо розбиратись що у нас з цим гелем

Огляд гелю для душу Mermade Hi-Hey Holiday: аромат, очищення та зручність використання

У мене бутилочка розміром в 50мл. Можливо є і більші варіанти, але я не знайшла. Бутилочка милашна рожева, зручної форми. Кришечка стандартна, мокрими руками відкривається легко.

Аромат це найкраще що є в цьому засобі. Дуже приємний фруктовий, трохи солодкий, трохи кислуватий. Мені дуже подобається. Після використання гелю запах залишається на шкірі ненадовго і досить таки непомітний.

Сам гель червоного кольору, напівпрозорий. Милиться дуже добре і однієї порції вистачає на все тіло.

Гель мені сподобався. Не викликає сухості шкіри чи подразнень. Аромат просто кохання. Гарно милиться і загалом досить зручний у використанні. Зручний форм-фактор - не забирає багато місця на полиці, зручно брати з собою.