Pilirina 💛💙

Champagne: аромат прілості, затхлості та незрозумілого сморіду

Champagne: аромат прілості, затхлості та незрозумілого сморіду
Champagne: аромат прілості, затхлості та незрозумілого сморіду

Важко дався цей допис. З однієі сторони - це подарунок від моєі Zhukovka 🌸. З іншоі - до чого ж тут вона, якщо його випускають технологи Mermade.

Тож, Zhukovka 🌸, зазадалегідь приношу перед тобою вибачення за цей пост, але ти ж хотіла почути мою думку щодо ароматів Mermade? Як там ти говориш? По чесному між дівчатами?

Так от, у Champagnе не чую нічого, крім монотонноі запаху прілості, яка викликає огиду!

Champagne: аромат прілості, затхлості та незрозумілого сморіду

Заявлена піраміда:

Початкова нота: груша, рожевий перець

Нота серця: гіркий мигдаль, жасмин, кава

Кінцева нота: ваніль, кашемірове дерево

Люди пишуть, що чують нотки гіркоі кави, мигдалю, перцю. Хотіла б я почути бодай хоч щось із цієі композиціі. Прям заздрю такій ольфакториці.

Чомусь при розпиленні починаю кашляти. Причому це відбувається кожного разу. На старті чую якийсь незрозумілий запах затхлості чи прілості. Я не знаю що це, але розумію, що так не повинно бути!

Парфуми можуть подобатися чи не подобатися, але, пробачте, це на себе наносити точно не можна, бо ароматом назвати язик не повертається. Вичитала, що так самі по собі пахнуть альдегіди. Ну не знаю-не знаю. Chanel все-таки якось приємно розкривається.

Маю припущення, що вони просто "померли", але термін придатності на етикетці говорить про протилежне - нєєе, свіжак!

Судячи з відгуків та піраміди, припускаю, що виробник хотів клонувати Yves Saint Laurent Black Opium. Припускаю, копія виявилася невдалою. Вражаюче смердючий аромат, навіть не можу назвати його плоским чи дешевим.

Хоча є свій плюс - можна користуватися ним замість газового балончика.

А знаєте що найгірше? Він виявився набагато стійкіше свого попередника - https://club.makeup.com.ua/post/26900/

Підкреслюю, що це виключно моя думка та мої ольфакторні відчуття, тому, якщо вам все-таки подобається аромат - велкам ту писати своі відчуття! Буду рада почути протилежну думку, бо, чесно говорячи, не дуже розумію, як Mermade Champagne взагалі можна носити.

Цікаво почути ваші коментарі з зареєстрованих профілів відносно цього аромату, якщо ви вже з ним стикалися.