Сироватка Bielenda Eco Nature Kakadu Plum, Jasmine and Mango

Сироватка Bielenda Eco Nature Kakadu Plum, Jasmine and Mango
Сироватка Bielenda Eco Nature Kakadu Plum, Jasmine and Mango

Привіт усім! Два місяці тому отримала несподіваний подарунок від нашої кучерявої красуні Anna_feerie і буду потроху ділитися своїми враженнями. Отже, сьогодні розберемо сироватку польської національності від відомого бренду Bielenda. Вперед!

Шикарне. У картонній коробочі - скляна баночка на 30 мл із дозатором! Дя-ку-ю! Ненавиджу піпетки, тож від мене однозначний лайк. Баночка ще й із прозорого скла, тож я її обов'язково збережу для повторного використання. Така тара у мене на вагу золота.

Ось тут на мене мала б чекати несподіванка, якби до цього я не була знайома з відгуком Ані: https://club.makeup.com.ua/post/4542/, в якому вона попереджала, що на ділі це не сироватка, а легкий крем. Так і є. Це флюїд білого кольору, який легко розподіляється шкірою, щоправда спершу лишає білі розводи, але вони зникають, коли засіб поглинається. Текстура дуже приємна. Втім, ложкою дьогтю для мене виявився запах. Засіб дууууууже парфумований. Аромат синтетичного персика з вершками (той, який насправді пахне не персиком, а "молочними" карамельками "з ароматом персика", ну, думаю, ви зрозуміли).

⚪Aqua (Water) - вода;
⚪Oryza Sativa (Rice) Bran Oil - олія рисових зернят;
⚪Squalane - скваланова олія, ідентичний шкірі компонент;
⚪Persea Gratissima (Avocado) Oil - олія авокадо;
⚪Polyglyceryl-6 Stearate - похідна гліцерину і стеаринової кислоти, емульгатор, емолент;
⚪Betaine - похідна амінокислоти, зволожувач;
⚪Propanediol - розчинник;
⚪Coco-Caprylate/Caprate - похідна кокосової олії, емолент;
⚪Mangifera Indica (Mango) Seed Butter - олія зернят манго;
⚪Terminalia Ferdinandiana (Kakadu Plum) Fruit Extract - екстракт сливи какаду, що росте в Австралії;
⚪Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract - екстракт жасмину;
⚪Cocos Nucifera (Coconut) Oil - кокосова олія;
⚪Vegetable Oil - просто олія, не уточнюють, яка;
⚪Cetearyl Alcohol - хороший жирний спирт, емолент;
⚪Glyceryl Stearate - похідна гліцерину і стеаринової кислоти, емолент;
⚪Stearyl Alcohol - хороший жирний спирт, емолент;
⚪Tocopheryl Acetate - вітамін Е;
⚪Glycerin - гліцерин, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
⚪Xanthan Gum - натуральний загущувач, гелеутворювач;
⚪Alpha-glucan Oligosaccharide - захисний компонент, що допомагає підтримувати мікробіом шкіри;
⚪Polymnia Sonchifolia Root Juice - сік коренів якону (рослина з родини айстр);
⚪Maltodextrin - похідна крохмалю, стабілізатор емульсії, також створює ефект матування;
⚪Lactobacillus - пробіотик;
⚪Hydrolyzed Glycosaminoglycans - зволожувач;
⚪Hyaluronic Acid - гіалуронова кислота;
⚪Citric Acid - лимонна кислота для вирівнювання pH;
⚪Sodium Stearoyl Glutamate - емульгатор на базі амінокислот;
⚪Tocopherol - вітамін Е;
⚪Beta-Sitosterol - стабілізатор емульсії;
⚪Squalene - сквален, антиоксидант, ідентичний шкірі компонент, але він нестабільний, швидко окислюється, через що може забивати пори;
⚪Ascorbyl Palmitate - вітамін С;
⚪Glycine Soja (Soybean) Oil - соєва олія;
⚪Polyglyceryl-6 Behenate - емолент, стабілізатор емульсії;
⚪Sodium Salicylate - натрієва сіль саліцилової кислоти, консервант;
⚪Sodium Benzoate - консервант;
⚪Potassium Sorbate - консервант;
⚪Parfum (Fragrance) - ароматична композиція;
⚪Limonene - ароматизатор;
⚪Linalool - ароматизатор.

Воу, склад довгенький… Але хороший! Тут у нас і зволожувальні, і захисні оклюзійні компоненти, і вітаміни. Однак у складі бачимо кокосову олію, її похідну і сквален, тож обережно, бо це потенційно комедогенні компоненти. Склад багатий на емоленти, що дійсно наближує засіб до категорії кремів. Але ароматизаторииииии… 😭 Ну, чому, чомууууууууу… Ще й такі ядрьоні на ділі… Ех…

Мій ніс дуже чутливий до ароматів, і він ніяк не зміг змиритися з цим запахом коло себе. Тому сироватка/флюїд вимушено переїхала на шию і зону декольте. І тут вона себе зарекомендувала доволі непогано. Я нею "закривала" активи (красуні, будь ласка, завжди, ЗАВЖДИ мастіть весь свій догляд для обличчя також і на шию), і шкірі було доволі комфортно. Нічого не скочувалося (але це все індивідуально). Із мінусів: аромат не вивітрюється кілька годин.

Отже, у підсумку скажу так: якщо ви не чутливі до сильних ароматизаторів і шукаєте легенький крем із хорошим базовим складом, то це буде непоганий варіант на весну/літо (бо взимку зазвичай хочеться поживніших текстур).

Дякую всім, хто прочитав! Бережіть себе 🤗