🪽Kate Rina🪽

Moschino Toy Boy

Moschino Toy Boy

Moschino Toy Boy парфумована вода з нетривіальним ароматом , мені здається, підійде хлопцям до 25 років. Це аромат мого сина Стефана. Для підлітків просто топ 🖤

Опис аромату : нескінченна, збудлива гра, що дозволяє відчути справжню свободу. Саме так можна охарактеризувати чоловічу парфумовану воду Moschino Toy Boy. Її виразний динамічний аромат уособлює мужню елегантність із легким подихом іронії.

  • пряний деревний аромат
  • для пристрасного та грайливого чоловіка
  • представлено на ринку в 2019 році

Moschino Toy Boy

Склад аромату

Початкові ноти приємно освіжать вас есенціями італійського бергамота та соковитої груші. Контрастну теплість вносить гвоздика, доповнена деревом елемі та мускатним горіхом. На середніх нотах розкриваються чарівні квіти магнолії, льону та троянди в супроводі кашеміру. Мужній фінал забезпечить ветівер із Гаїті, амбермакс і молекула silkolid (синтетичний мускус).

А ще його унікальність в тому що аромат унісекс ! На кожній людині розкривається по різному ! Пшикнувши собі на запʼястя і минувши 5 годин , я відчула аромат троянди . Парфум поступово розкривається різними нотами . Є в нього нішевий почерк. На тілі тримається 5 годин , на одежі до прання . Просто раджу цей аромат , дорогий, унікальний і універсальний!🖤