Anna_feerie

Український бренд, що не виправдав очікувань

Український бренд, що не виправдав очікувань

Я дуже люблю натуральну доглядову косметику, а якщо її виробляють наші бренди - то це взагалі просто мрія! В мене вже багато фаворитів, про них я неодноразово розповідала і буду говорити ще, бо вони дійсно варті вашох уваги.

Але сьогодні мова піде про інше. Я тут розбирала свою косметичну поличку і знайшла дві баночки, у яких вже сплинув строк придатності, а в них більше половини засобу. Це сталося не через моє недбальство, а через відсутність заявлених ефектів. Від слова зовсім)

Мене закцікавив даний бренд, тому що продукти мають гарний склад, дієві інгредієнти (в розробці засобів, наскільки я пам'ятаю, приймав участь лікар). Тому я вирішила придбати одразу декілька баночок, щоб реанімувати свою шкіру під час загострення акне.

Український бренд, що не виправдав очікувань

Згідно опису виробника, засіб сприяє загоєнню запалень, прищиків та інших негараздів, зняттю набряків. Склад робочий, всі ми знаємо, що сіль здатна прискорювати регенерацію, саліцилова кислота - мастхев при запаленнях шкіри, а пантенол, гліцерин та алантоїн - сприяють зволоження та зменшенню почервоніння.

Я, звісно, покладала великі надії на цей засіб, тестувала його кілька разів (за описом треба робити компрес на 30-40 хвилин). Але, нажаль, ефекту не було зовсім. Чому я так розчарувалася? Справа в тому, що в юнацьки роки хороший результат показував теплий розчин ромашки (я її заварювала, робили марлеву пов'язку та прикладала розчин до підборіддя/щік/лоба, запалення зменшувалися, акне підсушувалися). А тут взагалі ніякої реакції( Прикро.

Вже з назви зрозуміло, що класні робочі інгредієнти будуть працювати над ліквідацією запальних елементів та відновленням шкіри. Це така темна субстанція, яка дуже активно пахне (я була до того готова, та навряд чи можу назвати даний аромат приємним :-). Наносити слід точково, бажано вранці та ввечері. Всі інструкції я виконувала сумлінно, але безрезультатно - натомість пару разів висипи ставали ще більш червоними, ніж були до використання засобу. В якості дешевого та більш дієвого аналога в мене аптечна мазь Вишневського - коли вже вскочила якась болячка, наносимо на ніч, зверху ватний диск і бумажний пластир - вже вранці побачите результат.

Окрім цих баночок, я купувала ще сироватку з кофеїном від набряків під очима для мами - вона не помітила ефекту. Ще був твердий шампунь, який довелося викинути, бо він робив волосся липким, водночас локони залишалися брудними і відчуття були дуже неприємні. Хоча безсульфатні шампуні я використовую давно, знаю всі нюанси щодо "звикання" при переході на натуральні продукти і т.д.

Звісно, всі ми різні і комусь дані засоби можуть підійти. Мені особисто дуже прикро, що вони не спрацювали - адже інгредієнти робочі і я очікувала, що в мене з'явиться ще один бренд-улюбленець.