Оліч

Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori"

Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori"

Колекція ароматів починає потроху рости, і ось на новий рік у мене з'явився цей красень. Як на мене - це прям аромат для чорної пантери!))

Особисто для мене поки що це один з кращих ароматів Kilian (ну як мінімум з тих що мені доводилось слухати), але при цьому я не зустрічала купу клонів на нього (хоча я насправді не шукала, тож може я не права))), що безумовно додає йому балів). Моя версія не має шкатулки, нажаль, але вона могла б дуже гарно туалетний столик зухвалої стильної дами. Флакон багаторазовий, атомайзер відкручується і можна окремо докупати рефіл і перезаповнювати рідину, що дуже зручно і вигідно, бо парфум все ж не бюджетний.

Щодо самого аромату - це алкогольний, солодкий, тягучий, теплий гурманський аромат. Це унісекс і я його вважаю більш жіночним, хоча відгуки дуже різняться. Асоціації з ароматом різні, може це гарячий грог з карамеллю, чи то кава з бейлізом, а сьогодні на морозі я почула шоколадні цукерки з коньячною начинкою. Я б не сказала що він грає, сильно міняється з часом, ні, звучить він досить монотонно, але при цьому дуже гарно.

Як на мене, то в міру гучний, не задушить, і можна носити в закритому приміщенні, стійкість посередня, через годин 5-6 його чути від одягу, якщо піднести до носа.

Бачу його і на серйозній жінці в чорному, і на дівчині в затишному милому зимовому вбранні. Я однозначно дуже задоволена цим ароматом і рада мати його у себе на поличці. Хлопцю він теж подобається)

Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori"
Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori"
Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori"
Kilian Paris Black Phantom "Memento Mori"