Kizza

Talika - зволоження на максималках?

Talika - зволоження на максималках?

На цей раз я вирішила, що мені тре а зволоження, адже я постійно забуваю наносити крем і шкіра дещо стягнуто себе відчуває. Так, як фарбуватись я не планувала - то це означає, що просто необхідно зробити спа-день з масочкою. Вибір пав на зволожуючі, бо детокс маску я поки побоююсь на себе чіпляти😅

Talika - зволоження на максималках?

Після очищення обличчя розпочинаю свій масочний ритуал з патчів. Патчі біоцелюлозні, не гідрогелеві, якщо це важливо. В мене, аналогічно до Skomska Olya патчі різної товщини. Не те, щоб це було незручно чи там щось відклеювалось, але це доволі дивно. Напевно брак на виробництві. Тонша версія мені більше сподобалась. Патчі вкриті з одного боку тканевим шматочком, а з іншого боку пластиковим. Я звісно не позиціоную себе як людину, що прям дуже піклується про навколишнє середовище (сміття я не сортую, іноді п'ю соки з трубочками і їм йогурти з ложечками) але навіть мене кількість сміття трохи напрягає. Упаковка, захист1, захист2 і самі патчі. Ну таке собі. Патчі, як і маска в мене з холодильника бо вже багато років маю звичку всі такі експрес штуки тримати в холоді, отримуючи протинабряковий ефект в подарунок ❤️

Маски я люблю наносити на патчі🤗 Такий собі мультимаскінг виходить. Маска така само біоцелюлозна, проте зволожувальної сироватки прям щедро в упаковці було. Я ще нанесла на шию і декольте і там ще лишилось. Лекало у маски непогане липне добре. Мені було дуже приємно поверх неї робити собі масаж обличчя. І тут я пожалкувала, що в мене немає якогось холодного ролика , бо тоді б це був би взагалі кайф. Патчі звісно "поїхали" трохи вниз, але то нічого бо на той момент вони вже хвилин 10 були на правильному місці.

По складу я особливо не буду розбір робити, бо тут немає чогось дивного чи агресивного. Багато екстрактів, пантенол ферменти молочнокислих бактерій, пом'якшувачі,розгладжувачі - все ми це вже бачили. Не забуваємо про індивідуальну реакцію, на будь що може бути алергія☝️Аромат ненав'язливий, мені чимось кисленьким пахне🙂

Патчі мені не сподобались. Я забула сказати, що вони не такі супервологі, як маска. Взагалі-то Kizza не фанат патчів, але раніше користувалась Gold Raccoony. В мене рідко бувають локальні набряки під очима чи яскраво виражені синці тому в якийсь момент відмовилась від цього продукту, а, натомість, купила гелеві окуляри, що тримаю в холодильнику на екстрений випадок.

Маска норм, дуже приємна. Зволоження я відчула та сироватка в ній цікава, хороша і робить помітний зволожувальний ефект з першого разу. Чи куплю ще раз - маску можливо, а патчі точно ні.

Ці два продукти на мені спрацювали відмінно. Шкіра наповнена, не стягнена, нічого не почервонілої і не набрякло.

І тут є велика проблема для мене з оглядом доглядових штук🫣. В більшості випадків треба вірити "на слово" тому що ефект виключно відчувається, але його не видно😅