Швець Карина🤍

Pharmaceris H H-Sensitonin Professional Soothing Shampoo for Sensitive scalp

Pharmaceris H H-Sensitonin Professional Soothing Shampoo for Sensitive scalp

Отримавши в подарунок цей шампунь я була дуже задоволена і впевнена, що він буде класним.

Але виявилось не так.

По порядку.

Обʼєм шампуню 250 мл, стандартно.

Консистенція гелева, класична для шампуней. Тут нічого особливого.

Аромат - схожий на чоловічі парфуми з нотами трав. Мені не дуже сподобався, гучний і різкий.

Pharmaceris H H-Sensitonin Professional Soothing Shampoo for Sensitive scalp

🫧Aqua - вода,

🫧 Sodium Myreth Sulfate - жорстка ПАР,

🫧Cocamidopropyl Betaine - м'яка ПАР,

🫧Glycerin - компонент НЗФ, зволожувач,

🫧Betaine - зволожувач,

🫧Parfum - віддушка.

🫧Propylene Glycol - розчинник, консервант

🫧Panthenol -має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію,

🫧Piroctone Olamine - консервант

🫧Allаntoin - пом'якшування, заспокоєння

🫧Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein - зволоження, заспокоєння

🫧Hydrolyzed Linseed Extract - екстракт насіння льону - живлення, заспокоєння,

🫧Hydroxyacetophenone - підсилювач дії консервантів,

🫧Coconut Acid - ПАР,

🫧Dicaprylyl Ether - функціонує як засіб для кондиціонування шкіри (пом’якшувальний засіб) і інгредієнт для покращення текстури,

🫧Lauryl Alcohol - емульгатор, регулятор в'язкості, стабілізатор емульсії,

🫧Sodium Chloride - антисептик та регулятор в'язкості та іонної активності розчинів,

🫧Coco-Glucoside - м'яка ПАР,

🫧Polyquaternium-10 - кондиціонуючий агент,

🫧Disodium EDTA - комплексоутворювач,

🫧Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - кондиціонування, регулятор в'язкості

🫧Citric Acid - лимонна кислота - контроль рН

🫧Laureth-2 - ПАР,

🫧PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate - є високоефективним загусником,

🫧Calcium Gluconate - використовується в косметиці як засіб, що утримує вологу у шкірі. Має протизапальну та антигістамінну дію,

🫧Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract - екстракт каррагінану - зволожувач, регулятор в'язкості,

🫧Gluconolactone - PHA, легка ексфоліація,

🫧Sodium Benzoate - консервант,

🫧Phenoxyethanol - консервант,

🫧Potassium Sorbate - консервант,

🫧Benzoic Acid - консервант,

🫧Dehydroacetic Acid - консервант

Так, наче і непогано, але всі "корисні" інгредієнти стоять ПІСЛЯ віддушки, що значить, що їх відсоток тут майже = 0. Така історія.

До речі, склад на мейкапі та на офіційному сайті виробника відрізняється. Я взяла той, що з оф. сайту.

Я не фотографувала волосся після миття цим шампунем, бо тоді мої думки, чесно кажучи, були лише про одне - як би не лишитись лисою.

Вже у процесі миття я зрозуміла, що щось іде не по плану - кінчики волосся дуже сильно плутались, саме промивання було «жорстке», якщо ви розумієте, що я маю на увазі. Шкіра голови не чесалася, нічого такого, але вона була пересушена і це відчувалося.

Кінці волосся, які з настанням холодів у мене і так сухі, стали ще сухішими. Вони були буквально як солома, дуже жорсткі і неприємні на дотик.

В процесі сушіння волосся сильно заплуталось і його було складно причесати все через ту ж сухість. І якщо при першому митті я сильно не заморочувалась і подумала, що можливо це просто реакція на новий шампунь, то при другому митті було ще гірше. Як ви розумієте, друге миття цим засобом було останнім, після чого шампунь відправився до мого хлопця.

Я навіть не хотіла віддавати його мамі чи подружкам, бо це найжахливіший шампунь на моїй памʼяті. Навіть Bilou був кращим.

Для довгого волосся це точно не варіант, а для короткого чоловічого - нормально, але хлопець також не в захваті.

До речі, після висушування моє волосся було без об'єму і дуже швидко забруднювалося - буквально на наступний ранок я бачила вже брудні корені, хоча зазвичай мию голову раз на 2 дні.

Звичайно ж, я не рекомендую цей шампунь нікому і ні за які гроші.

Він здається колись був в якомусь тестуванні чи подарункових боксах, тому хто користувався - поділіться, як вам?