Demchenko Alina

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner
Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner
Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner
Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner

Доглядова лінійка за волоссям - вже встигла вразити багатьох учасників спільноти. Я вже розповідала, як склалось моє знайомство з шампунем з цієї серії, то ж час розповісти і про кондиціонер.

Пакування засобу у міні версії , має майже ідентичний вигляд з шампунем. Різниця : напис іншого кольору. Аромат, такий самий як і у шампуня. Солодкий, трав'янистий аромат більш м'який а ніж в шампуню, але ідентична.

Текстура у засобу доволі щільна. Вона схожа на якийсь батер чи якийсь молочно-творожний десерт. Густий, тримаючий форму . Для мене це плюс, бо такі засоби мені легше розподіляти по волоссю і вони нікуди не стараються втекти. Саме завдяки такій щільності - кондиціонер більш економічний. На відмінно від шампуню, я використовувала його і на довге волосся , а зі стрижкою - майже на постійній основі ним і користуюсь. На данний момент, засобу трошки більше а ніж половина, а з тим що об'єм всього 85мл - це дуже гарний результат.

Який же результат я отримала від цього засобу ?

В інструкції рекомендують змивати прохолодною водою, але я чесно кажучи цього не дотримуюсь, бо люблю тепленьку водичку. Тримаю десь хвилин 5.

Після використання кондиціонера, волосся стає гладеньким і розсипчастим. Проблем з розчісуванням немає. При тому що на перший день миття, так і на наступний. Воно має гарний зовнішній вигляд, сяє, наче тільки пофарбоване. При тому воно не важке, зберігається об'єм і природна неслухнянність волосся ( я люблю таке, бо не люблю коли волосся рівне). Що до пухнатості - то її майже нема.

Кондиціонер повністю задовольняє мої потреби і ідеально підійшов до мого волосся. При тому, ніяк не впливає на графік миття волосся.

Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner
Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner
Mermade Keratin & Pro-Vitamin B5 Strengthening & Gloss Conditioner

Я завжди відмічаю якісність пакування та його ергономічність. Але ось у випадку з кондиціонером САМЕ У ТРЕВЕЛ ФОРМАТІ - я була дуже засмучена.

Вся справа у щільності самого флакону. Пластик доволі жорсткий , а кондиціонер - щільний.

Видавити засіб через маленьку кришечку - не можливо. В мене у буквальному сенсі боліла рука. В мене нічого не вийшло, окрім як деформувати пакування. Я трясла, давила- результату нуль.

Але ж як я користувалась ? Все просто : розкрутивши кришку, я "била" по ладошці. Тільки такий варіант і спрацював.

Думаю що у великій пляшці такої проблеми нема, але що до тревел формату, то хотілось би більш м'яке пакування, а також можливо зробити дозатор знизу, як у багатьох подібних засобів. Хоча через цю маленьку дирочку - все одно дуже складно видавити кондиціонер.

ХОЧУ СКАЗАТИ, ЩО ТАКА ПРОБЛЕМА З ПАКУВАННЯМ НІЯК НЕ ВПЛИНУЛА НА МОЮ ДУМКУ ЩО ДО КОНДИЦІОНЕРУ. Кондиціонер працює прекрасно і моє волосся ним задоволено.

Але якщо будете думати що до покупки - просто знайте це і краще придивіться до великого формату, бо він явно зручніший.