Олена В

Schauma Сухий шампунь для нормального волосся

Schauma Сухий шампунь для нормального волосся

Купила в офлайн магазині, бо спокусила ціна. А до цього завжди брала Batiste і в принципі була ним задоволена. Але...цікавість і мнима економія мене таки підбили на цю спонтанну покупку.

І....чесно, я більше розчарована,а ніж задоволена.

Пояснюю.

Ціна. Я купувала за 90 з копійками за 150 ml. Мені здалося це вигідним. Але...Batiste 200 ml за 130. Так що і це виявилося відносним.

Тепер плюси:

👌 Мало білого нальоту в порівнянні з тим самим Batiste. Це, мені здається, вагомий плюс для брюнеток. Але все одно нальот є і у мене виглядає як розсіяна сивина.

👌Надає невеликий об'єм волоссю після нанесення. Волосся виглядає дійсно трохи чистішим і свіжішим. Але все одно видно,що не свіжовимите. З Batiste було теж саме.

👌Суб'єктивний плюс: мені подобається саме пакування: красиве, дівчачий дизайн.

Мінуси

😢 Запах мене дратує. Є щось в ньому неприємне і важке (це звичайно суб'єктивний пункт)

😢 Волосся дуже жорстке після, наче лаком набризгане. Хоч і є об'єм,але воно якесь сухе-сухе стає і наче трохи стирчить

😢Хоч білого нальоту особливого і немає, але корені стають дуже тусклими. І по вигляду наче лупа🥺 якої у мене з підліткового віку не було. 🥺При чому скільки б я не масажувала волосся після розпилення, ця поодинока лупа/нальот не зникає.

😢 Коли бризкаєш шампунь на волосся, не видно чи достатньо його чи ні. Тому у мене великий розхід. Коли користуешся Batiste, із-за білого нальоту легше відслідкувати потрібну кількість. А тут бризкаєш-бризкаєш, а результат мінімальний в ракурсі чистоти і об'єму. Тому не економний.

😢Ще помітила, що цей шампунь хоч і сухий, але коли бризкаєш на волосся-волосся стає якесь брудно-мокре. Я перший раз навіть подумала,що може переплутали і в балончик залили просто погано пахнучий дезодорант(((

Отже...все ж я більше незадоволена,ніж задоволена. І хоча волосся і стає об'ємнішим і чистішим з ним і свою роботу все ж робить , я повторювати його не буду. Можливо комусь мій допис допоможе не зробити помилку. А можливо він вам подобається? Напишіть)))

Вибачаюся заздалегідь за не дуже естетичні фото.

Schauma Сухий шампунь для нормального волосся
Schauma Сухий шампунь для нормального волосся
Schauma Сухий шампунь для нормального волосся
Schauma Сухий шампунь для нормального волосся
Schauma Сухий шампунь для нормального волосся