Олена В

Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder

Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder

Пудру купила ще влітку. Але вона мені здалася надто агресивною для моєї шкіри. Тому вона лежала на поличці в ванній кімнаті. І може так би і лежала, якщо б я їй не дала другого шансу.

Виробник-Україна. Я взяла маленьке фасування 40g. Але дівчата у відгуках пишуть,що досить економічний розхід. Побачимо.

Характеристики пудри:

1. Вона мілкого помолу і легко піниться (але мені немає з чим зрівнювати особливо). Буквально треба 2 крапельки води, щоб вся долоня була в мильно-пінній субстанції.

Якщо дуже добре взмилити, то пекти шкіру після не буде. Перші рази я напевно трохи неправильно робила, бо у мене пекло обличчя після неї(((. Чому вона і була в ігнорі.

2.Дуже зручне пакування, легко можна набрати пудри для користування стільки скільки треба.

3.Аромат відсутній.

4.Дуже добре висвітлює цятки. З одного разу бачу результат. Правда шкіра як отполірована і трохи блищить аж, і цей ефект у мене триває пару дні))).

Після використання відчуття свіжості і чистоти. Наче шкіра дихає краще. І стає трохи світлішою. Я в основному використовую на зону носа, бо в інших зонах у мене пори не дуже явні.

5. Але у мене все ж є необхідність добре зволожити шкіру після процедури, тому що є легке стягнення.

Щодо складу: тут на першій позиції тальк. Спочатку це смутило, але потім я подумала,що тальк є і в дитячій косметиці (присипці, наприклад). І ми ж швидко змиваємо пудру. Тому ніякої шкоди шкірі не має заподіяти.

Ставлю оцінку 4,8 з 5 за стягнутість після.

Можу спокійно рекомендувати цю українську ензимну пудру,бо

-гарно очищує і навіть трохи полірує

-легко піниться

-бюджетна і українська

-гарне зручне пакування

-робить шкіру світлішою і дихаючою

-немає вираженого запаху

P.S. Фото і мого носа, і не мого. ☺️

Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder
Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder

Дякую за цікавість! Всім спокійної та мирної ночі!