Євгенія 👩

Чудове очищення з неймовірним цитрусовим ароматом)

Чудове очищення з неймовірним цитрусовим ароматом)
Чудове очищення з неймовірним цитрусовим ароматом)
Чудове очищення з неймовірним цитрусовим ароматом)
Чудове очищення з неймовірним цитрусовим ароматом)
Чудове очищення з неймовірним цитрусовим ароматом)

Всім привіт✌️

Останнім часом в мене щось зовсім нема натхнення робити дописи😥. Через це, багато гарних продуктів в моїй косметичці майже скінчилися, а я так і не встигла про них розповісти). Серед таких продуктів опинився крутезний сольовий скраб "Апельсин і вербена" від Mayur, якого вже залишилося на денці, але навіть в такому вигляді, він 100 % заслуговує на допис-рекомендацію. Розповідаю👇

Скраб представлений у невеликій баночці із міцного пластику. Дизайн лаконічний, без зайвих деталей і тим не менш, виглядає дуже приємно).
* До речі, в житті баночка досить маленька, з долоньку, на фото з сайту вона здається більшою).

Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується.
Під кришкою нема захисної мембрани, що мабуть - легкий недолік.

У скрабу досить якісне пакування, на відміну від гелю для брів). Нічого не відпало і не зламалося.

Вага: 250 гр, витрата економічна.

Всі вже знають, що Mayur виготовляє натуральну косметику з гарним складом. Цей скраб не став винятком, виділяю найцікавіше:

  • Sea Salt (морська сіль) - активний компонент, використовується для ексфоліації та очищення шкіри.
  • Verbena (Aloysia triphylla) Essential Oil (ефірна олія веребени) - додає аромат засобу і має розслаблюючі властивості.
  • Citrus Auraantium Dulcis (Orange) Oil (ефірна олія апельсина) - надає аромат та має антисептичні властивості.
  • Cocosnucifera (Coconut) oil (кокосова олія) - зволожує та живить шкіру.
  • Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (органічний екстракт кокосу) - містить антиоксиданти та вітаміни, корисні для шкіри.

Тут хотілося б відзначити, що продукт має міжнародні органічні сертифікати якості - COSMOS (Cosmetic Organic Standard) та ECOCERT.

Сертифікація COSMOS або ECOCERT свідчить про те, що продукт відповідає високим стандартам органічності та екологічної чистоти. Вони обмежують використання синтетичних речовин та вимагають високого рівня екологічності виробництва.

Видно, що бренд дуже пишається такими відзнаками і я пишаюся разом із ними, бо приємно, що наш український виробник розвивається у правильному напрямку та досягає досягає великих висот🥰

Спочатку скраб у баночці був твердим і абсолютно сухим. Однак після першого використання його текстура змінилася).

  • Вона стала більш вологою та пластичною. За відчуттями, мені нагадує зацукрований мед, такий тягучий і з середньою щільністю. На дотик м'який, не жирний, не липкий та не олійний.
  • Абразивні частинки великого розміру, різної форми. На дотик жорсткі, не дряпають шкіру, але очищення не можна назвати делікатним. Я таке полюбляю).
  • Аромат в міру насичений та неймовірно смачний. Пахне стиглим, соковитим, солодким апельсином з легкою цитрусовою гіркуватістю. Аромат натуральний, я в ньому не відчуваю якихось хімічних нот. На шкірі довго не затримується, тому не викликає жодного дискомфорту.

Не дивлячись на те, що у скрабу цілком хороший склад, я все одно не ризикую використовувати його для обличчя. Для мене - це гарний скраб для тіла).
Використовую його за стандартом – 1 раз на тиждень.

  • Він рівномірно розподіляється по шкірі, не тече і не обсипається.
  • Скрабує жорсткувато і очищує до "скрипу". Варіант не делікатний).
  • У процесі використання немає ніяких неприємних відчуттів, скраб є абсолютно комфортним.
  • Змивається теплою водою з першого разу. У процесі змивання дає легку пінку.
  • Після змивання не залишає на шкірі жирності, олійності, стягнутості та сухості.
  • Не налипає на ванну і не забарвлює її (є плачевний досвід з іншими скрабами)).
  • Чудово очищує шкіру, після його використання відчувається свіжість та очищення до скрипу.
  • Пом'якшує, робить шкіру більш гладкою та шовковистою
  • Шкіра стає більш пружною та приємною на дотик.
  • Аромат дає розслаблення та підвищує настрій)
  • Не сушить, не стягує, абсолютно комфортний у використанні.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.

* Виробник обіцяє боротьбу з целюлітом, але такого ефекту я не помітила. Та й в принципі, впевнена, що у боротьбі з ним, скраби не дуже ефективні).

В цілому, скраб відмінний, з якого боку на нього не поглянь. Єдине, що - може не підійти чутливій шкірі, тому що очищує жорсткувато).

Дякую за увагу💕