O’Ostah

Порожні пляшечки Phytorelax Laboratoty

Порожні пляшечки Phytorelax Laboratoty
Порожні пляшечки Phytorelax Laboratoty
Порожні пляшечки Phytorelax Laboratoty
Порожні пляшечки Phytorelax Laboratoty
Порожні пляшечки Phytorelax Laboratoty

Італійський бренд Phytorelax Laboratoty не дуже популярний в Україні. А дарма! Продукція має купу престижних сертифікатів, багато лінійок (веганська, органічна, рослинна), власні лабораторії та дослідницькі центри. Можливо, я б про Phytorelax  ніколи не дізналась, якби не почала шукати новий догляд для волосся. Замовила купу семплів і саме шампунь від цього виробника викликав шалений захват. З нього і почну свій огляд.

У той час я міцно сиділа на безсульфатних шампунях, бо зробила кератин. Звісно, я відчувала наслідки неякісного очищення, волосся доводилось мити щодня і взагалі жах. Keratin Color Protection Shampoo вперше за довгий час подарував відчуття свіжості. При цьому не пересушивши довжину! Просто адекватно вимите волосся, яке зберігає свіжість два дні і тримає об’єм біля коренів. Шампунь, який працює так, як має працювати!

✔️у складі безпечні сульфати та кератин;

✔️дійсно зберігає довше колір фарбованого волосся;

✔️надає блиск;

✔️ ідеально підійшов після процедури кератину;

✔️купую час від часу, 5 пляшечок точно використала (і скупила всі семпли на makeup.ua, бо продавались разом із масочкою, яка теж неймовірна).

Я спробувала майже всі маски від цього виробника і всі вони мені сподобались. Щодо цього продукту - виникли деякі непорозуміння. Виробник щось наплутав, бо на титулі написано кондиціонер, а на звороті - маска. Перевірила склад - він дійсно ідентичний аргановій масочці. Купувала не на Мейкапі, тому звідки таке диво - загадка (можливо, щось зі старої партії).

✔️відгуках дівчатка пишуть про рідку текстуру. Ну не знаю) Я такого не помітила. Адекватна консистенція, яка добре розподіляється + вподобайка за дозатор;

✔️доки не сіла писати відгук - не знала, що це маска, тож використовувала після кожного миття;

✔️не обтяжує, живить, полегшує розчісування - дійсно робоча штука для сухого пошкодженого волосся.

✔️перевагу, якщо казати про маски, надам скоріше кератиновій (колор) або кокосовій.

✔️як кондиціонер - арганова маска (вибачте за каламбур) задовольняє мої потреби на 100%.

Ще один продукт із лінійки Olio di Argan - крем для обличчя. Його я придбала для догляду за шкірою шиї. Цьогоріч мене наздогнали так звані “кільця Венери”, тож у паніці я почала шукати щось натуральне і поживне. Щодо крему:

✔️має дуууууже щільну текстуру, проте гарно зволожує (написано, що 24 години) і швидко вбирається;

✔️використовую для шиї та шкіри навколо очей (діє без набряків, не викликає сльозотечу, товаришує із консилером);

✔️не забиває пори - використовувала для зволоження шкіри після експериментів із кислотами. Вказано, що формула містить понад 98% інгредієнтів природного походження, без парабенів, силіконів, барвників і мінеральних масел.

✔️мінус - специфічний аромат. Ні, крем не смердить, просто це щось таке приторно-натуральне, з нотками бабусиної косметики. Але це можна пережити.

✔️другу баночку не придбаю, бо бренд зняв його з продажу. Та його брат має примітку БІО і поліпшений склад. Ось його точно колись спробую.

Це мій перший продукт Phytorelax  із лінійки Bio. Використала дві пляшки, тож точно можу рекомендувати власницям жирної шкіри, які шукають м’яке, але ефективне очищення.

✔️у складі 11% компонентів органічного походження та 98% природного. Аромат на 100% натуральний (і прийнятний для мене);

✔️має кислий рівень рН;

✔️гарне очищення: змиває як себум, так і косметику (підшкірники у комплексі з доглядом почали поступово зникати);

✔️середнє піноутворення, що для мене є перевагою (так легше змивати).

Остання порожня пляшечка Phytorelax - це крем для тіла. У мене вже був аргановий, купувала через привабливий лаконічний дизайн та позитивні відгуки. Дівчата писали, що кращого зволоження годі й шукати, що навіть чоловіки крадуть ту пляшечку та із задоволенням обмащуються ним. Ну, таке. Мої враження відрізняються.

✔️аромат -не моє. Я обожнюю парфумовані засоби, а тут - щось дуже натурально-рослинне, невиразне;

✔️зволоження дійсно гарне, АЛЕ! Крем вбирається не миттєво, його потрібно втирати у шкіру. Можливо, це все натуральний склад.

✔️забирає лущення на шкірі рук та ніг за два дні. Якби не вередлива консистенція і запашка - точно придбала б ще.

✔️якщо ви обожнюєте натуральну косметику - це для вас, бо склад крутий.

Усі продукти якісні і заслуговують уваги. Я точно продовжу знайомство із новими продуктами, а старі ще довго буду оновлювати. Якщо вам є що порадити із того, що тут не зазначено - буду дуже вдячна. Особливо цікавлять сироватки для обличчя, на які давно поглядаю. Чекаю на фідбек❤️