Євгенія 👩

Брови вдома)

Брови вдома)
Брови вдома)
Брови вдома)
Брови вдома)
Брови вдома)
Брови вдома)

Всім привіт✌️

В одному зі своїх дописів я вже розповідала, що мій майстер-бровіст поїхала з міста, а нового я знайти так і не змогла(. Довелося стати бровістом самій для себе. Не можу сказати, що я досягла великих вершин у цій справі, тому що іноді у мене виходять брови розлютованого самурая🤣. Однак, найчастіше результат, все ж таки, непоганий, завдяки хні для брів від Mayur.

Вона в мене в 2-х відтінках:

  • Коричневий – це досить теплий, світло-коричневий відтінок. Він дуже погано фарбує шкіру і мені дає надто натуральний, не сильно помітний ефект. Я ним практично не користуюсь і думаю, що він не підійде для брюнеток. Однак буде відмінним варіантjv для світленьких дівчаток.
  • Темно-коричневий - ось це вже мій варіант. Про нього розповім більш докладно👇

Хна представлена ​​у мініатюрній баночці із пластику. Дизайн простенький, але дуже яскравий, баночку можна впізнати зі 1000 інших).

Кришка відкручується, баночку закриває міцно, не прокручується і сама по собі не злітає.

Під кришкою маленької баночки є додаткова захисна мембрана. У великої баночки її немає, натомість є захисні герметичні пакетики.

У маленькій баночці - 1 пакетик хни, у великій - 2 пакетики.
Порада: не варто пересипати хну з пакетиків у банку, бо вона дуже швидко втратить свій пігмент і фарбуючу здатність, перевірено на особистому досвіді).

Краще залишити її в "рідному" пакетику, який після розтину щільно закрити прищіпкою або невидимкою.

Вага: 10 і 20 гр, витрата економічна в обох випадках.

Я не великий знавець у складах подібних продуктів. Однак, знаю, що хна вважається абсолютно безпечним та натуральним барвником, на відміну від більшості фарб). Проте, в складі Mayur не все так натурально і гладко, як на мене.

Виділяю основне, за що зачепилося моє око:

  • Хна порошкова - використовується як природний барвник для волосся та шкіри.
  • 4-аміноанілін - це хімічна речовина, яка використовується, як фіксатор кольору. Однак, важливо зауважити, що деякі аміноаніліни можуть бути потенційно шкідливими, тому слід обережно використовувати продукти з цим інгредієнтом.
  • Перборат натрію - це речовина, яка використовується, як окислювач.

У мене хна (за 2 роки використання) не викликала жодних алергічних реакцій. Не висушила волоски і не зробила їх жорсткішими, а все тому, що мої брови і до хни були дуже проблемними і неслухняними, гірше вже просто нікуди🤣.

Проте, хочу зауважити, що у складі є доволі сумнівні компоненти, тому перед нанесенням її на брови, дуже раджу протестувати на невеликій ділянці шкіри, щоб уникнути негативних реакцій.

  • За консистенцією – це порошок дрібного помелу. При відкритті пакетика дуже порошить.
  • Аромату я не відчуваю як у сухому, так і в розведеному вигляді.

Це натуральний дерев'яно-коричневий відтінок. Він не теплий і не холодний, скоріше – нейтральний. Відтінок темний, але не чорний. Однак, якщо перетримати хну на бровах, то може дати і чорний колір, саме в цих випадках мої брови виглядають, як у розлюченого самурая).
Мені здається, що відтінок відмінно підійде темненьким дівчаткам, на світленьких буде виглядати надто насиченим.

Колір повністю відповідає картинці на баночці. Він не дає жодної зеленці і не йде в рудину.

Відтінок чудово фарбує не тільки волоски, але й шкіру, на відміну від звичайного коричневого відтінку.

  • Кришечка від використаної баночки з хною. Використовую її для замісу). Можна взяти і чарочку. Головне не використовувати металевий посуд, щоб не було процесу окиснення.
  • Зубочистка – для замішування хни до необхідної консистенції. Можна використовувати і пензлик, але тоді порошок не завжди добре розчиняється.
  • Шприц без голки – це найкращий інструмент для додавання води до порошку. Він дуже економічно виділяє воду і з ним неможливо переборщити).
  • Старий, засохлий лайнер із тонким, фетровим кінчиком. Можете сміятися, але для мене - це найзручніший інструмент для промальовування діталей та контуру).
  • Класичний скошений пензлик із синтетичним ворсом. Раджу не витрачатися на пензлики для фарбування, тому що вони дуже швидко розпушуються після хни і їх доводиться часто міняти. Зараз в мене пензлик Grand Henna №06.
  • Тоненький пензлик для нанесення хни, теж дуже зручний для промальовування деталей та контуру. В мене від Biofarma.
  • Ватні палички – для того, щоб прибирати огріхи.
  • Перед фарбуванням брів – скраб та тонік.
  • Раніше ще використовувала живильний крем довкола брів, але потім зрозуміла, що це абсолютно безглуздо).
  • Перед замішуванням краще застелити поверхню серветкою або газеткою. У мене хна кілька разів потрапляла на біле підвіконня і потім її просто неможливо відмити).
  • У кришечку я засинаю невелику кількість хни, на око.
  • Потім зі шприца додаю до неї 3-4 краплі води. Краще, якщо вода буде теплою, тоді хна добре розчиниться в ній і не збиратиметься в грудочки.
  • Беру зубочистку та починаю змішувати, поки хна не стане більш густою. Не потрібно робити хну надто рідкою, вона буде нерівномірно наноситися та текти. Також, не потрібно її робити занадто густою, оскільки її буде проблематично розподіляти. Повинно вийти дещо середнє).

Процес абсолютно простий і не займає більше однієї хвилини).

  • Хна досить рівномірно розподіляється по волосинках. На шкірі може "плешити", але за рахунок того, що вона не моментально засихає, її можна нашарувати.
  • Вона не розтікається, добре тримає форму.
  • Застигає не вмить, тому завжди є можливість підправити огріхи.
  • Я наношу її в один шар на волоски, щоб покриття було напівпрозорим, не надто насиченим, та трохи щільніше наношу на шкіру, по контуру.
  • Вона починає застигати через 2-3 хвилини після нанесення. Жодних неприємних відчуттів не викликає, не стягує.
  • На бровах тримаю близько 20 хвилин. За цей час я отримую достатній пігмент. Як я вже говорила, якщо її перетримати (у моєму випадку – це аж 40 хвилин), то колір вийде практично чорним. Коротше кажучи, чим довше хна на бровах, тим яскравіший і насиченіший ефект.
  • Змивається легко, ватним диском, змоченим теплою водою. Важливо не терти брову, а акуратно прикладати ватяний диск до неї, розм'якшуючи хну. Якщо сильно терти, то можна пошкодити шкіру та волоски.
  • Після фарбування раджу нанести олію або зволожуючий крем на брови. У мене звичайна кокосова олія.

Все готово👌. Тут важливо відзначити, що наступного дня, після фарбування колір буде темнішим, ніж одразу після фарбування. Враховуйте це, в процесі фарбування, щоб не бути розлюченим самураєм).

  • Хна відмінно фарбує волоски та шкіру. Нею можна зробити гарну форму.
  • Відтінок відповідає кольору на баночці, без рудини та зеленці
  • У моєму випадку, фініш виходить не дуже натуральним, але як на мене, то симпатичним). Ступінь насиченості можна варіювати.
  • На шкірі добре тримається протягом 1 тижня. На волосинках до 2 тижнів. Однозначно, можу сказати, що хна продовжить ваш ранковий сон).
  • Не викликала жодних алергічних реакцій. Чи сушить волоски? я не можу сказати точно, бо мої брови завжди сухі та жорсткі, хоч із хною, хоч без неї.
  • Подейкують, що хна зміцнює брови та стимулює їх зростання. На мені мабуть не спрацювало, тому що я цього ефекту не побачила).

Начебто і все розповіла). Залишилося додати, що мені подобається хна від Mayur і я сміливо можу її рекомендувати👌.

Дякую за увагу💕