Anastasia Holubenko

Чи така ж класна Bioderma Sebium як рожева версія Sensibio?

Чи така ж класна Bioderma Sebium як рожева версія Sensibio?

Користуюсь нею майже півроку, ось-ось вже закінчиться, тому можу написати свій чесний відгук на цю міцелярку, оснований на довготривалому користуванні та заодно трішки зрівняємо ці дві версії, адже в користуванні я мала обидві 🤗

Розпочнемо з упакування та дизайну

Міцелярний лосьйон Bioderma знаходиться у звичній бутилочці для цього бренду

Кришечка фліп-топ приємного зеленого кольору, яка надійно закривається, тож можна не перейматись за протікання, коли берете з собою в подорож

Щодо подорожей - у міцелярок Bioderma є маленькі обʼєми, що дуже зручно, бо можна обрати маленький обʼєм в 100 мл у подорож, або для того щоб вперше протестувати даний засіб

На відміну від версії з рожевою кришечкою Sensibio, ця версія має блакитне забарвлення самої водички та інший колір кришки, через що їх доволі легко відрізнити

Чи така ж класна Bioderma Sebium як рожева версія Sensibio?
Чи така ж класна Bioderma Sebium як рожева версія Sensibio?

Хочу відмітити одразу аромат - він мені не дуже довподоби, я звісно вже звикла, але напочатку в ароматі відчувались наче нотки спирту (хоча його в складі немає) чи якогось чоловічого гелю після гоління особисто для мене, хоча багато хто чує нотки яблука і він для них є приємним 🙈

Аромат не сильно виражений, не вбивається в ніс, але все ж, наскільки я пам’ятаю у Sensibio аромат майже не присутній, що думаю є плюсом для багатьох

Версія Sebium розроблена для комбінованої та жирної шкіри, яка для мене підійшла ідеально, адже я є власницею саме комбінованої шкіри

Версію Sensibio я вже мала і вона також мені неймовірно сильно сподобалась хоч і вона призначена для сухої та чутливої шкіри, але так само якісно очищувала мою комбіновану

По відчуттях якоїсь сильної різниці між цими двома міцелярками я не відчула, що та що та якісно та водночас обережно очищувала мою шкіру, думаю в подальшому буду купувати їх відштовхуючись від того, яка буде в наявності та яка матиме приємнішу ціну, адже сподобались та підійшли моїй шкірі вони обидві 😍

Можливо не всім вони по відчуттям та дії будуть схожі, адже все індивідуально, тому оберіть для себе версію відштовхуючись від вашого типу шкіри та розпочніть з баночки в 100 мл, щоб точно не прогадати 🫶🏻

Змиває макіяж (навіть стійкий вечірній) - дуже добре, не щипить, не пече очі, не стягує шкіру, не залишає липкості, не сушить, має хороший склад, якісно очищує шкіру - загалом любовна любов 🫶🏻

Пробіжимося по складу:

🫧 Water (Aqua) - вода

🫧 Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides - гліцериди каприлової та капринової кислот

🫧 Sodium Citrate - натрію цитрат

🫧 Zinc Gluconate - глюконат цинку

🫧 Copper Sulfate - мідний купорос

🫧 Ginkgo Biloba Extract - гінкго білоба екстракт сухий

🫧 Mannitol - манітол

🫧 Xylitol - ксіліт

🫧 Rhamnose - рамноза

🫧 Fructooligosaccharides - фруктоолігосахарид

🫧 Propylene Glycol - поліпропіленгліколь

🫧 Citric Acid - лимонна кислота

🫧 Disodium Edta - динатрій едта

🫧 Cetrimonium Bromide - емульгатор

🫧 Fragrance (Parfum) - віддушка

Якщо давно хотіли спробувати - зараз саме час!