Annet🦄

Елітний японець Shiseido чи бюджетний кореєць Purito?

Елітний японець Shiseido чи бюджетний кореєць Purito?

Сьогодні поговоримо про креми для шкіри навколо очей. Я завжди поділяю цей догляд на денний - легкий і вечірній - тут вже треба чогось поважче.

Про крем із центеллою від Purito мабуть не писала тільки лінива (ми ж не з таких).

І я впевнена не по його огляд ви відкрили цей допис🤭 Крем легкий, невагомий, ідеальний на день... якщо вам рочків 25, то годі й шукати чогось кращого (на мейкапі доречі є пробники).

Але мені 25 рочків було вже кх-кх трошки давно, тому потрібно було на вечір чогось гарно і глибоко зволожуючого. Занурившись у свої "чертоги разума" я згадала, що колись мала нереально крутий японський кремчик, який просто таки залишав мою шкіру вологою від вечора аж до ранку. Зразу скажу, що я його не знайшла (це був білий тюбік із червоним написом Shiseido - може хтось пригадає). Тому я вирішила ризикнути - обрала ось цей і це було ідеальне влучання в мої побажання 🎯

Тільки погляньте як бренд розписав його переваги:

😍Особливості Vital Perfection Uplifting And Firming Eye Cream від бренда Shiseido:

- швидко знімає вікову втому, роблячи шкіру навколо очей яскравою і рельєфною;

- інтенсивно насичує клітини вологою і корисними речовинами;

- пом'якшує, тонізує і освіжає шкірний покрив;

- підвищує пружність і еластичність епідермісу;

- припиняє процес старіння шкіри;

- прискорює загоєння ранок і мікротріщин;

- підтримує оптимальний гідроліпідний баланс;

- запобігає зневодненню, сухості, стягнутості і лущення шкірного покриву;

- покращує мікроциркуляцію;

- стимулює регенерацію тканин;

- підсилює природну захисну функцію;

- знімає запалення і почервоніння.

Жирненька текстура, гарне зволоження, жодних заломів під очима на ранок через сухість шкіри.

🦄 Окремо відзначу японську точність помпи - це просто щось неймовірне - ви можете витиснути півпомпи і навіть! 1/3, якщо натиснете зовсім легенько. Крем у мене з вересня і помпа досі працює як швейцарський механізм.

Рекомендую Shiseido усім дівчаткам трошки за 35+. Думаю, що це не останній мій засіб від цього японського бренду і хоч ціна кусається, але ж такого крему стає на рік, а то й більше, то ж такий компроміс я використала у перемовинах зі своєю бюджетною жабкою🐸

Щасти вам у пошуках "свого" крему під оченята! 🍀 А я як завжди чекатиму ваших порад у коментарях, щодо ваших фаворитів на день і на ніч.

Елітний японець Shiseido чи бюджетний кореєць Purito?
Елітний японець Shiseido чи бюджетний кореєць Purito?