Lily♥️

SHELLY: ще один улюблений український бренд косметики

SHELLY: ще один улюблений український бренд косметики
SHELLY: ще один улюблений український бренд косметики

У мене сьогодні день "турботи про себе" і з ще одним чудовим українським брендом – це SHELLY.💗Засоби по догляду за ручками та ніжками від цього бренду припали довподоби уже дуже дуже багатьом дівчаткам.

Мені теж без перебільшення дуже подобається і олійка і кремчики для рук, а скраб взагалі насолода.

Отож сьогодні в догляді за ніжками використовую шкарпетки для педикюру від Shelly. Я вже не один раз використовувала саме ці шкарпеточки про які сьогодні йде мова, це такий приємний доглядовий етап за ніжками не лише вдома, але і в подорожі також беру з собою. В мене в коробці було 10 шт/пар. Вони насправді дуже компактні, тому кинути в косметичку таку пару ніколи не буде зайвим. Таку процедуру також часто роблять у салонах.

  • Шкарпетки призначені для зміцнення нігтів, зволоження ніг, пом'якшення кутикули.
  • Їх секрет полягає в особливій емульсії-просочення, що містить кератин, колаген і екстракт лотоса.
  • За 15 хвилин після того, як одягнути їх, можна приступити до педикюру. Для цього не потрібно їх знімати, а обережно зрізати верхню частину (по черзі з кожного пальчика). Я в домашньому догляді використовую їх, як додатковий етап зволоження перед сном, мені теж так подобається, походити в них не вдасться, тому відразу все необхідне розмісти біля себе! Класна процедура, як і тканинні маски, приємна і корисна 💗
SHELLY: ще один улюблений український бренд косметики
SHELLY: ще один улюблений український бренд косметики
SHELLY: ще один улюблений український бренд косметики