Karya Strange

Ціла купа порожніх баночок :)

Ціла купа порожніх баночок :)

Так, баночок накопилось чимало, тому відгук розділю на три групи: обличчя, волосся і тіло, погнали :)

Гідрофільна олія Terra Mater - найкращим показником буде те, що я купила другу баночку коли ще не закінчилась перша)) Взагалі Terra Mater дуже хороший бренд з якісною косметикою. Гідрофілка чудово змиває мейк, не провокує висипання, вистачає надовго. Через неї майже не користуюсь міцелярною водою, тільки коли маю дуже нафарбовані очі. Оцінка 5/5!

Тонік Terra Mater - брала всю серію для проблемної шкіри на початку осені, мені все подобалось, потім почався сезон холоду і опалення, і мені на жаль перестало вистачати зволоження, тому припинила користування. Складно щось сказати окремо про тонік, разом з кремами цієї серії я бачила результат, тон обличчя вирівнювався і висипання проходили швидше. 4/5

Маска Sane - люблю маски цього бренду, спробувала декілька видів. Ця непогана, але я би не сказала, що вона Antiage, добре зволожує, на цьому все. 4/5

Шампунь Botanikoteka - в мене жирна шкіра голови, мию кожен день, без виключень, ні один шампунь не допоміг і не допоможе)) Маю довге пряме натуральне волосся нижче пояса, тому мої критерії хорошого шампуня: м'яке хороше очищення, не має пересушувати довжину ті обтяжувати волосся. Цей шампунь справляється зі всіма перечисленними задачами, має приємний запах, але мені трохи пересушував волосся, можливо спробую його ще раз не в опалювальний сезон. 4/5

Бальзам Mayur - знову повторюсь, що мені не підходять продукти, які обтяжують волосся. Від бальзама мені потрібне зволоження без обтяження, на цьому все. Цей бальзам топ за свої гроші, зі своєю задачею в принципі справлявся, використала його до кінця, але зволоження мені трохи не вистачило. 4.5

Гель для душу Mr. Scrubber - третій гель від цього бренду, окрім запаху мандарина пробувала ще шоколад і піон. І буду купляти ще! Класно піняться, гарно пахнуть, не пересушують шкіру. Помітила, що залежно від запаху піняться по різному, з піоном пінився слабо в порівнянні з іншими, можливо не така концентрація. А так все супер - 5/5!

Крем для рук Dr. Sante - не знаю вже який раз купую, також спробувала вже декілька видів. Хороші бюджетні креми для рук, ай лайк іт і буду брати ще 100%. 5/5

Крем для ніг Mr. Scrubber - мініатюра крему, із набору, який Makeup поклав мені в подарунок до замовлення. Чудовий крем для ніг, значно пом'якшує шкіру стоп, можливо куплю собі повнорозмірну баночку. А за мініатюру оцінюю 4/5 - дуже незручно видавлювати! Особливо, коли засіб закінчується.

Абсолютно всі бренди українські, і це не може не радувати :) Чи користувались ви чимось із цих продуктів?