YuliHrytskoff

Антисептик для рук Mr.Scrubber Antibacterial Hand Gel Acai Lollipops

Антисептик для рук Mr.Scrubber Antibacterial Hand Gel Acai Lollipops

Антисептик для рук – це той засіб, без якого я зараз просто не виходжу з дому! Вони розкидані у мене по всіх сумочках та кишенях курток, тому, окрім якості та приємного аромату, при покупці антисептика я намагаюся вибирати їх у маленькому та зручному форматі. Коли я купила антисептик для рук Mr.Scrubber Antibacterial Hand Gel Acai Lollipops - він настільки мені сподобався, що я вирішила написати про нього відгук.

Дизайн антисептика дуже милий і мімімішний) Засіб розфасований у маленький прямокутний прозорий пластиковий флакон, навколо якого наклеєна рожева інформаційна етикетка. Флакончик закривається відкидною кришечкою, що загвинчується, засіб крізь неї не протікає. Впринципі, користуватись зручно, хоч я і надаю перевагу таким засобам у формі спрею)

Об'єм засобу – 30 мл – якраз зручно, щоб носити його з собою у невеликій сумочці, оскільки місця він багато не займає. Ну але й закінчується, відповідно, доволі швидко.

Склад в антисептика – саме те, що треба! В основі - спирт, а також невелика кількість доглядаючих компонентів, віддушка і барвник. Таким чином, усі компоненти складу абсолютно безпечні.

Консистенція засобу гелеподібна, не дуже щільна, але й не рідка, у флаконі злегка пузириться.

Колір – прозорий яскраво-рожевий. Але це у концентрованій формі у флаконі, невелика кількість гелю на долоні виглядає практично прозоро.

Запах в антисептиках дуже приємний! Квітково-цукерковий, із солодкими нотками. Але не нудотний і не нав'язливий. Якийсь час зберігається на руках, але не дуже довго.

Для однієї обробки рук я використовую зовсім невелику кількість антисептика – розміром з горошину. Засіб легко розподіляється по шкірі, вбирається досить швидко – до двох хвилин. Поки антисептик повністю не ввібрався, відчувається невелика плівочка та липкість, але після повного висихання ніяких сторонніх відчуттів на шкірі не залишається. Але тут головне не переборщити із кількістю антисептика! Коли вже є можливість помити руки водою – відчувається, як зі шкіри змивається плівка. Перших кілька секунд відчувається запах спирту, а потім – лише приємний солоденький аромат. Шкіру сильно не сушить, алергії чи подразнення у мене не викликав.

Підбиваючи підсумки, скажу, що антисептик для рук Mr.Scrubber Antibacterial Hand Gel Acai Lollipops мені сподобався у використанні! Він містить у своєму складі якраз необхідний для нейтралізації бактерій і вірусів відсоток спирту, а також компоненти, що доглядають; має дуже приємний аромат; не липне та не утворює плівку на шкірі, якщо не переборщити з кількістю; не сушить шкіру. Я його сміливо рекомендую до покупки і із задоволенням пробуватиму й інші антисептики бренду.