O’Ostah

Битва тонерів: Thayers, RoC, Bella Aurora

Битва тонерів: Thayers, RoC, Bella Aurora
Битва тонерів: Thayers, RoC, Bella Aurora

Поки дівчатка активно обговорюють склад косметики і які санскріни кращі, я починаю вводити у свою рутину звичайнісінький тонер😂. Прошу не кидати в мене каміння. Я маю дуже проблемну шкіру і надзвичайно обережно ставлюсь до поповнення арсеналу. Звісно, це не новий для мене продукт, але жодна «водичка» надовго не затримувалась. Бо я дійсно не бачила різниці: що з ним, що без нього. Але зараз вирішила підшукати щось ідеальне. Розповідаю про свої новиночки та враження від них.

Це перше знайомство з брендом, раніше бачила хіба що на поличках аптек.

Від виробника:

✔️Тонер очищує пори.

✔️Тонізує шкіру.

✔️Підходить для всіх типів шкіри, навіть для найчутливішої.

✔️Не містить спирту.

На цьому все. Нічого неймовірного, просто водичка, яка має освіжити обличчя і не зробити нічого поганого, бо дерматологічно протестована і все таке.

Мої враження:

💧Прибирає відчуття стягнутості після вмивання.

💧Не лишає на обличчі неприємної плівки.

💧Нейтральна віддушка.

Ще одна пляшечка, до якої не тягнеться рука. Повторно не придбаю і, скоріше за все, віддам мамі, яка із захопленням тестує усе, що не оцінила я.

Саме ця мініатюрка з набору викликала в мене бажання повернутись до спроб віднайти той самий ідеальний тонер.

Від виробника:

✔️Лінійка Bclean створена для покращення тону шкіри і позбавлення від плям.

✔️Дбайливо очищує і не викликає дискомфорту, має оптимальний рівень рН.

✔️Дарує шкірі сяйво і вирівнює тон.

✔️Позбавляє від пігментних плям (за умови використання інших продуктів із лінійки).

✔️Без парабенів і спирту.

Мої враження:

💧Дійсно відчуття свіжості, шкіра ніби починає дихати.

💧Після нанесення з‘являється легеньке підсвічування (але це не липкий шар, шкіра просто чиста і адекватно зволожена).

💧Прибирає відчуття стягнутості після жорсткої води.

💧Нейтральний аромат.

Я точно придбаю повнорозмір, бо з ним я дійсно бачу покращення стану шкіри.

Тут я повелась на відгуки з тік-току та поважний вік бренду - існує із 1847 року. Ба більше: тонік з алое вера і огірком є засобом №1 у США за даними компанії Nielsen з урахуванням загального ринку, сегмента товарів і продажів💪. Олдскульна пляшечка, можливість спробувати у форматі міні… Ну як тут втриматись?

Від виробника:

✔️Гамамеліс для цього тоніку було вирощено на родинній фермі, у якомусь селі Коннектикута. Дуже приємно уявляти, що це було щось органічне, запашне, дбайливо зібране людьми. Навіть якщо це рекламна казка).

✔️Якийсь унікальний запатентований метод дистиляції цього гамамелісу у купі з алое вера та огірком дозволяє якісно очистити шкіру, не використовуючи при цьому спирт або парабени/консерванти/щось ненатуральне.

✔️98% натуральних компонентів у складі.

✔️Некамедогенна формула.

✔️8 годин зволоження.

✔️Мінімізує видимість пор.

✔️Рівний тон шкіри.

Мої враження:

💧Дійсно комфортний, відчуття, що наносиш натуральний продукт.

💧Він точно не спровокує появу прищиків.

💧Приємно освіжає, думаю, варіант із розпилювачем ідеальний для літа.

💧Неймовірно подобається дизайн!

💧Із запашкою біда - огірок з гамамелісом і алое не зайшли. Тому хочу спробувати інші варіанти, щоб насолоджувалась не тільки шкіра, але і мої рецептори.

Два дійсно вартих уваги продукти для себе я вже знайшла. Але тестування не припиняю! Якщо у вас є улюбленці, які ви купуєте постійно і до яких тягнеться рука - пишіть, буду вдячна за рекомендації.