Anna_feerie

Щоденний корейський макіяж

Щоденний корейський макіяж
Щоденний корейський макіяж

Давно хотіла спробувати на собі азіатский мейк, але вагалась, адже, маючи максимально некорейські риси обличчя, це непросте завдання)). Але я все ж наважилась і ось що з цього вийшло😍. Найпростіше було зробити сяюче обличчя – для цього ідеально підходить Purito BB cream у відтінку 21: він гарно перекриває, вирівнює тон, усуває почервоніння, при цьому не підкреслює сухість або інші недосконалості шкіри.

Контуруються красуні в Кореї зовсім інакше, ніж ми звикли – для цього використовують виключно рум’яна та хайлайтер, причому рум’янитись треба не тільки по верхньому контуру вилиць, а ще й під очима та на носику, щоб створити такий наївний та по-дитячому милий ефект)). Хайлайтер я нанесла на вилиці та відполірувала кінчик носа, знизу та по боках трошки затемнила ніс тінями (бо в мене наразі немає скульптора😅), щоб трошки більше походити на азіаточку😍.

Щоденний корейський макіяж
Щоденний корейський макіяж

Брови в таких образах зазвичай мають пряму форму, тож я трохи підмалювала їх олівчиком Eveline у відтінку Taupe і все). А ось з очима довелось проекспериментувати: спочатку трохи персикових тіней на рухому повіку + в складку, далі мінеральні розсипчасті спаркли на клей Nyx. Родзинка – це підкреслення складочки під оком за допомогою коричневих тіней (іноді малюють олівчиком, але тінями виходить більш м’яко).

Стрілки в корейському макіяжі бувають або направлені вниз (що мені з нависаючими повіками протипоказано) або навпаки – куточками, що направлені високо по діагоналі. Але тут також є нюанс, бо ці кошачі візерунки мають бути не довгими, а коротесенькими – і знов мені прийшлось постаратись, щоб зробити щось схоже і не потрапити в зону нависання). Ну, і вії – кореянки роблять їх не об’ємними, а довгими та ляльковими (в ідеалі приклеїти пучки-трикутнички, але можна обійтися просто тушшю і трохи посклеювати війки пальчиками)). В мене туш Sky High, вона гарно подовжує і тримається залізобетонно🤗.

Це був найскладніший челендж, адже зробити пухкі корейські вуста, коли в тебе не великі губи, дууууже складно)). В мене вийшло не з першого разу, але фінальний варіант мене влаштував. Тож, як я малювала пельмень 😝:

👄 Спочатку рожево-нюдовим олівчиком Eveline 23 профарбувала всі губи і розтушувала (максимально збільшуючи зверху та знизу, проте не заходячи на куточки, щоб зробити ефект «губки-бантиком»);

👄 Нижній контур губ на зверху над галочкою акуратно підвела олівчиком для брів, щоб зробити ефект об’єму там, де його нема😁;

👄 Далі в центр губ пальчиком вбила мульпігмент від Careful у відтінку Virgo (він такий винно-бордовий, але при розтушовці виглядає холодним рожевим);

👄 Зверху покрила все прозорим блиском від Ів Роше (який після всіх цих маніпуляцій тепер теж трохи віддає рожевим)).

Ось такий в мене вийшов образ, максимально незвично та не схоже на мене, але… мені сподобалось! А ще тепер я точно визначилась, що хочу собі глянцевий тінт)). Якщо ви користуєтесь або мали досвід з такими продуктами, порадьте, будь ласка, який обрати (дивлюсь в бік популярних Peripera та Romand 🥰). Всіх обіймаю і дякую за увагу 🤗