Vikulyk

Поговоримо про інтимне

Поговоримо про інтимне

Скажу відверто, я не можу користуватись звичайним гелем для душу в інтимній зоні, не ті відчуття.)

Я обожнюю саме спеціальні засоби і в мене вже є ціла колекція 🤗

Сьогодні хочу вас познайомити з дуже якісним і хорошим продуктом по догляду за найніжнішим❤️

Поговоримо про інтимне

Я вважаю, що всі ділянки шкіри мають свої особливості і відповідно доглядати за ними потрібно різними засобами.

Skinormil Феміна Дейлі має pH 5( саме цей показник важливий, коли ви підбираєте засіб по догляду за геніталіями, він підтримує хороший мікробіом).

В складі присутні молочна кислота, екстракт алоє, бісабол, SariCalm ( я так розумію це якийсь запатентований компонент, з опису на сайті, він знімає подразнення та захищає від зовнішніх факторів).

Гель при контакті з водою ніжно піниться і має приємний легкий аромат.

При підмиванні відчуваю дуже хороше очищення без сухості. Шкіра почуває себе нереально комфортно і значно краще, ніж решта тіла. Відчуття легкості і чистоти присутнє ще довший час ❤️

Так засіб не дешевий, але я хочу якісний догляд не тільки для того ж обличчя і це того вартує.

Тому раджу спробувати, думаю ви відчуєте різницю між цим і бюджетнішими засобами.