Порожні доглядові баночки

Порожні доглядові баночки

Поділюсь з вами своїми відгуками на косметику, яку я нещодавно закінчила.

Розпочну з гелю для душу.

Порожні доглядові баночки

Купувала цей гель, коли відгуків не було, тому взяла через наявність дозатора та через українського виробника. На жаль, гель не сподобався(

По-перше, гель погано піниться, тому закінчується він швидко, незважаючи на об'єм в 400 мл.

По-друге, аромат. Спочатку це був ледь відчутний аромат квітки персику до якого я швидко звикла і взагалі перестала звертати на нього увагу. Коли гель почав закінчуватись, то він почав пахнути якоюсь сирістю, щей за консистенцією перетворився на желе і дозатор його не видавав. З строками придатності все добре, тому я не знаю, чому гель зіпсувався. На жаль, не рекомендую.

Купувала цей тонік, коли ще не закінчився попередній, а коли дістала цей, то вже й не пам'ятала, що він мав би робити. Після нанесення звернула увагу на неймовірний природній блиск шкіри, а потім прочитала, що саме це він і мав би робити)))

Тонік непоганий, але крім блиску я нічого не побачила, тому повторювати покупку скоріше за все не буду.

Купувала це масло ще колись давно. Спочатку засіб дуже сподобався, має приємний аромат груші, але згодом звернула увагу на те, що волосся стало пересушеним.

Використовувала його разом з іншим маслом, для того щоб не було пересушення. Не витрачайте кошти, воно того не варте)))

Сидорчук Анжела
7
Підписники
0