Anna_feerie

Обираємо крем для зони навколо очей

Обираємо крем для зони навколо очей

Мені вже 36 рочків, тому крем для зони навколо очей - то не данина модним тенденціям, а обов'язковий елемент ранкового та вечірнього догляду)

Що я очікую від такого засобу:

- зволоження

- зменшення мімічних зморшок (хоча б згладити їх та запобігти появі нових)

- робота над свіжістю погляду та освітлення (в мене просвічують судини і тому часом є синій відтінок))

Тож почнемо огляд моїх баночок:

1) Benton Fermentation Eye Cream Benton - цей крем був моїм улюбленцем тривалий час, я використала 2 чи 3 упаковки в об'ємі 10 мл (а завдяки густій та поживній текстурі цей засіб дуже економний) і взагалі не думала шукати щось інше. Але востаннє я придбала тубу 30 мл і через деякий час зрозуміла, що воно більше не працює. По-перше, змінилася текстура - крем став не такий щільний, звісно, це для когось зручніше, адже немає проблем з нанесенням, але ж пропав ефект! Раніше через тиждень використання шкіра зволожувалась, розгладжувалась і взагалі не потребувала консилеру, а тепер ніби користувалась, а результату немає. Коли я почитала відгуки дівчаток, то дізналася, що виробник якось змінив формулу і багато хто помітив погіршення якості продукту. Тож це не мої фантазії))

Обираємо крем для зони навколо очей
Обираємо крем для зони навколо очей

Наноситься та всмоктується швидко, не конфліктує з декоративною косметикою. В складі нібито все лишилося, і ферменти, і кераміди, і екстракти, але, нажаль, тепер все це не працює так, як раніше. Тому вважаю, що тепер крем від Бентон підійде дівчаткам до 25 років без особливих запитів до засобу, просто як щоденне зволоження без спецефектів. Моя оцінка 6/10 (старому Benton Fermentation я б поставила 12/10, можливо, виробник почує нас і поверне ту чудову формулу, завдяки якій ми так любили даний продукт).

2) Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Global Anti-Aging Cell Power Eye Balm

Справа в тому, що в моєї матусі з дитинства є набряки під очима (така анатомія обличчя). З одного боку, то непогано, адже немає глибоких зморшок, а з іншого, мішки під очима то теж не ок. Тому вона завжди використовує щось для зволоження і ліфтингу делікатної зони навколо очей. І ось вона почала тестувати люксовий бальзам, а через кілька днів дзвоне мені і питає: "А хіба може так бути, що після крему набряки стали ще помітнішими?". Почитала відгуки, виявилось, що крем має текстуру хайлайтеру - тобто підсвічує шкіру, а те, що ми підсвічуємо, виглядає більш опуклим)))

Так баночка від Estee переїхала до мене (бо в мене ж якраз є, що підсвітити=)) Оформлення люксове (хоча не самий гігієнічний варіант як що до крему), приємний аромат. Текстура легка, з ледь помітним перлинним відливом, але без видимих частинок. Просто делікатне сяяння.

Я зраділа такому подаруночку і очікувала, що зможу і шкіру зволожити, і на консилері зекономити (такий собі два-в-одному). Але не так сталося, як гадалося. Що ж мені не сподобалося?

- погане зволоження (в мене не суха шкіра, але від цього крему іноді здавалося, що вона реально така)

- печіння очей (тут слід відмітити, що в мене очі чутливі, але я не пам'ятаю, щоб колись була реакція саме від крему під очі)

- склад (на ньому зупинюсь окремо)

- все ж мені не довподоби пакування.

Щодо складу: то в перший половині списку ми знаходимо силікони, поліетилен та розріджувачі, далі по списку є один пептид, сквалан та трав'яні екстракти, але вони не рятують справу. Особливо мене обурює те, що засіб позиціонується як анти-ейдж і мав би бути вдвічі ефективнішим, але ні. Тому моя оцінка 4/10 (вибач Estee, я ніжно люблю твою декоративну косметику, але з доглядом не склалося).

3) Idealove, Eye See You(th), крем для повік із суперферментами, 30 г (1,05 унції)

Тому цей корейский кремчик довго чекав на свій зірковий час. Та нарешті той час настав і виявилось, що продукт точно вартий уваги! Що ми маємо: крем доволі щільної консистенції, приємний в нанесенні, без віддушок. Та головне, що він працює! Буквально через кілька днів я помітила, що погляд стає свіжим, зона навколо очей розгладжується і мімічні зморшки не такі помітні.

Хочу продублювати склад, адже він справді крутий:

Вода, продукт ферментації грибів галактоміцетів, бутиленгліколь, цетил етилгексаноат, цетеариловий спирт, каприловий/каприновий тригліцерид, гліцерин, пропандіол, пентиленгліколь, цетеарил оліват, 1,2-гександіол, олія з горіхів макадамії (Macadamia integrifolia), лізат біфідоферментів, фермент лактобактерій, трипептид-1, пальмітоїл трипептид-1, пальмітоїл пентапептид-4, гексапептид-9, гексапептид-11, міді трипептид-1, керамід NP, керамід NS, керамід AS, керамід AP, керамід ЕОР, пантенол, аргінін, сорбітан оліват, сорбітан стеарат, аденозин, каприлілгліколь, фітосфінгозин, холестерин, гіалуронат натрію, гідрогенізований лецитин, розичнний протеоглікан, бетаїн, алантоїн, акрилатів / c10-30 алкілакрилату кросполімер, полігліцерил-10 лаурат, стеаринова кислота, етилгексилгліцерин.

Виготовлено в Кореї.

Тож бачимо, що інгредієнти робочі, багато активів, є продукти ферментації, пепетиди, кераміди та ще купа всього. Наразі це мій фаворит і я можу сміливо оцінити його в 10/10.

P.S. Спонсор фото - масочка для сну від Makeup)) Наразі можу в ній хіба що фотографуватися, адже вночі до мене приходить пухнастий собань, який миттю схряцає ту цікаву чорненьку штукенцію=))